1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да го одвикнам?

Дискусија во 'Канта' започната од Tajnostt, 22 јули 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tajnostt

  Tajnostt Активен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Епа вака..

  До дечко ми одиме 1 година незнам ни сама како помина толку бргу.. Во првите месеци се беше ок но после 3от месец стана многу љубоморен, за се почна да ми се љути, јас се му кажувам кај сум што сум со кого, највише од се мрази да лаже или па да го лажам.. Неможам да се пожалам дека не ми кажува се што ќе го прашам секогаш се ми кажува, кога оди негде прво ми кажува па оди сум била во ситуација и да деактивирам фб заради него, сум избришала многу пријатели од фб, некогаш ми се љути за глупости, едноставно е премногу љубоморен за секое машко што ќе ми се приближи, или што ќе ми пише, паа што има тој да ти пишува за зошто па како.. Како да го одвикнам што да направам незнам ств више..
   
 2. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.306
  Пол:
  Женски
  Темава е вишок.
  Твојот проблем можеше да го изложиш во темата „Љубовни проблеми и совети“ или во соодветната тема:

  http://forum.femina.mk/threads/Љубомора-во-врската.61/

  Немаше потреба од отварање нова тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.