1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да дознаам дали ме сака???

Дискусија во 'Канта' започната од Zaspana, 18 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Zaspana

  Zaspana Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  13
  епа ајде помогнете ми..незнам дали ме сака...се дружиме се супер ова она ...пишуваме на фб..и се тоа..и од почеток покажуваше некои знаци...сега и не баш ..уствари и незнам веќе..знам само дека го сакам...некогаш се двоумам и дека се појавила некоја друга па ја сака неа...
   
 2. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
  А вие правите нешто,мислам се мувате или ? Ако сте само другари може да те сака само како другарка...
   
 3. beached

  beached Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.697
  Се супер , ова она..ама како да ти помогнеме?
  Мислам, радо би ти помогнала ..ама дај напиши нешто конкретно,си кажала рандом работи.

  Уствари,има тема за вакви глупости.
   
  На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Доволно. Има тема за љубовни проблеми. Ова и не е некој проблем, можеш таму да се обратиш, нема потреба од цела тема.
   
  На beached му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.