1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да знам дека ме сака?

Дискусија во 'Канта' започната од sanisani, 26 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sanisani

  sanisani Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Ponekogash me gleda,custvuvam deka me saka,a nekogash mislam deka e totalno ne zainteresiran za mene,deka saka druga,i deka ne me ni primetuva..Kako da znam deka me saka?Po koi reakcii..? :worried:
  [mod-kirilica:12fh86xu][/mod-kirilica:12fh86xu]
   
 2. Noemi

  Noemi Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  6.963
  Па со оглед на тоа дека имаш 12 години, значи си 6 одделение. Уште немаш -teen во годините, не си дури ни тинејџерка, што значи рано ти е за "сакање", мување, врски и слично. Седи си со другарки, гледајте си ги овие тинејџерските серии и чекај да наполиш барем 15-16години за да бркаш дечковци.
  Поздрав.
   
  На sanisani му/ѝ се допаѓа ова.
 3. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  На ваши години може да има само некоја мала симпатија. За какво сакање збориш?
  Шпанскиве и турскиве серии ги упропастиа децава, па јас на 12 години уште со барбики си играв
   
  На macetoo и sanisani им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.