1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да знам дека некоја моја тема е коментирана

Дискусија во 'За форумот' започната од seni.seviyorum, 1 декември 2011.

 1. seni.seviyorum

  seni.seviyorum Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  19
  Ке создадам нова тема или сум коментирала негде како да знам дека некој ја коментирал мојата тема или ми возвратиле коментар на коментарот ???
   
 2. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
  Ке ја отвориш темата и ке видиш дали има коментар, друго чаре нема.
  За да дознаеш дали некој ти возвратил коментар на коментарот пиши горе десно каде што пишува пребарај го форумот: seni.seviyorum.
   
  На seni.seviyorum му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Јас мислам дека треба да се внеси и копче каде што си отворил тема и сакаш да ги следиш мислењата а не на секое да отвараш па да проверуваш.МОже некој како мене и да заборава дека направил тема па се забајдил :D
   
 4. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Па ако отвориш 50 теми тогаш можеш да заборавиш а вака не.Може да се воведат други многу покорисни опции од оваа.

  Еве јас имам отворено 5-6 теми и одвреме-навреме си проверувам и ништо не сум пропуштила од напишаното.
   
  На The-Queen му/ѝ се допаѓа ова.
 5. seni.seviyorum

  seni.seviyorum Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  19
  јас мислам дека нисто наме да пречи тоа копче и би било мн практично
   
 6. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  11.127
  Пол:
  Женски
  ^
  е копче неможе на тастатура да се внесе такво, може само опција на форумот :D
   
 7. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Има решение за вакви проблеми, се наоѓа горе во Пребарај го форумот или пак постојано следете ја состојбата на вашата тема.
  И Билката, Реинбоу, михајло и останатите администратори и модератори си имаат живот.
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Може темата да ја ставите темата во омилени или да се зпишете за известувања на темата :)