Како да имате 5 во училиште без многу учење

Дискусија во 'Слободно време' започната од real madrid, 29 јануари 2017.

 1. real madrid

  real madrid Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2016
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Женски
 2. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.048
  Допаѓања:
  160.510
  Пол:
  Женски
  Eве вака, чедо Божјо 8-| :rofl:

  [​IMG]

  :drunk:
   
  На Aleksandar441, Brojka, Antebellum и 25 други им се допаѓа ова.
 3. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.691
  Допаѓања:
  74.495
  Пол:
  Женски
  :tmi: :tmi: :tmi: :tmi: :tmi:
  Ова е фемина, а не гугл :whew:

  Кажи име, презиме од професорот кај што сакаш 5ка....... и во кое школо си.

  Имаме ние врски насекаде.
   
  На Brojka, КикиМаус, Antebellum и 28 други им се допаѓа ова.
 4. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  1.946
  Допаѓања:
  48.906
  Пол:
  Женски

  ;( ;( ;( ;( ;( ;( се одјавувам
   
  На Antebellum, Crna Dama, Kukla994 и 6 други им се допаѓа ова.
 5. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.691
  Допаѓања:
  25.257
  Пол:
  Женски
  Легендата вели дека ако отвориш тема на форум за некој проблем магично ќе ти се реши. :D
   
  На Brojka, КикиМаус, Antebellum и 25 други им се допаѓа ова.
 6. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885
  Според древните верувања на Маите, да добиеш 5, а да не се трудиш многу, треба да имаш мозок ^_^
  :d::drunk:
   
  На КикиМаус, Antebellum, purple..m и 11 други им се допаѓа ова.
 7. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.691
  Допаѓања:
  74.495
  Пол:
  Женски
  Седи сеа, кај ќе одиш?
  Треба да учиме материјал за на детево да му помогнеме...

  Зожти бегаж?
   
  На Antebellum, purple..m, LittlePinky и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  Редовност,домашна,педантност
   
  На real madrid му/ѝ се допаѓа ова.
 9. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  1.946
  Допаѓања:
  48.906
  Пол:
  Женски
  Не можам веќе овде да седам и глупи теми да гледам ;( ;(

  Другарка ми кратко и јасно си кажа (facepalm)(facepalm)
   
  На Victorian, Antolinaa, Summerlover и 2 други им се допаѓа ова.
 10. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  29.569
  Пол:
  Женски
  Ако ти фаќа 'кликерот' не ти треба многу труд, во спротивно книгата пред тебе и тоа е :)
   
 11. Val-Dim

  Val-Dim Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 ноември 2013
  Пораки:
  1.367
  Допаѓања:
  53.806
  :rofl:
  Темава под итно во НАСМЕВКА ;)
  Мислам дека ке има многу интересни коментари :D

  Како да имаш 5 во училиште без многу учење :^)
  Шарм и снаодливост :tmi:
  Ииии... зависи за кој предмет :!:
   
  На Victorian и theowndemon им се допаѓа ова.
 12. real madrid

  real madrid Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2016
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Женски
  Па тоа е проблем оваа година не ми се отвара книга ;(:)
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 13. LollySky

  LollySky Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  2.927
  Допаѓања:
  13.926
  Пол:
  Женски
  Времето потребно за учење е обратнопропорционално со интелигенцијата.
  Тоа е, виша сила.
   
  На mira.mira и Someonespecial им се допаѓа ова.
 14. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.691
  Допаѓања:
  74.495
  Пол:
  Женски
  @macka91 :rofl: :rofl: :rofl: ете ја другарка ти :rofl:

  [​IMG]


  Одете пуштете разглас по селово дека има тема пред затворање :rofl: повелајте сите... Празнете батерии
   
  На purple..m, Victorian, Ane-Goki1 и 3 други им се допаѓа ова.
 15. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.409
  Допаѓања:
  48.818
  Пол:
  Женски
  Отворај повеќе книги отколку теми на фемина.
   
  На purple..m, Kukla994, Victorian и 7 други им се допаѓа ова.
 16. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  Остај ги,само се мајтапат
   
 17. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  3.759
  Допаѓања:
  23.545
  Со магија...
  [​IMG]
   
  На purple..m, Crna Dama, Kukla994 и 13 други им се допаѓа ова.
 18. real madrid

  real madrid Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2016
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Женски
  да ми направеш :nod::D
   
 19. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.691
  Допаѓања:
  25.257
  Пол:
  Женски
  Да, се мајтапиме, ама види, еден мој професор за ова ни двојка не става, вели дека 50% треба да знаеш за двојка.
   
  На Victorian, LittlePinky, theowndemon и 4 други им се допаѓа ова.
 20. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  А некои професори ставаат 2 за редовност и домашни,има начини да имаш 2 со без учење