Како да и докажам на жена ми дека ја сакам

Дискусија во 'Канта' започната од Skrsen88, 4 март 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mantub

  Mantub Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2017
  Пораки:
  1.364
  Допаѓања:
  6.954
  Пол:
  Женски
  На лечење по хитно.
  Ти воопшто не ја сакаш. Ова не е љубов.
   
  На candy.cane му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Skrsen88

  Skrsen88 Активен член

  Се зачлени на:
  4 март 2020
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки

  Ја сакам, и го докажав тоа она пак по старо
   
 3. Mantub

  Mantub Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2017
  Пораки:
  1.364
  Допаѓања:
  6.954
  Пол:
  Женски
  Хахахахахахаха шо нема по светов. Јас мислев јас и маж ми се караме :rofl::rofl::rofl:
   
  На Summer16, SummerGirl, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Skrsen88

  Skrsen88 Активен член

  Се зачлени на:
  4 март 2020
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки

  Не знаеш мојава кој ѓавол е дома, а колку е слатка пред народ....
   
 5. Cosmi

  Cosmi Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 февруари 2012
  Пораки:
  1.999
  Допаѓања:
  30.661
  Пол:
  Женски
  Дај затварајте ја темава,очигледно тролање.
  Не вреди да трошиш тастатура на овие глупоштини.
   
  На Summer16, candy.cane, Annora и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  2.898
  Допаѓања:
  37.139
  Пол:
  Машки
  Не ја сакаш бате, џабе ова пренемагање и удирање од земја. Да ти се пушти некоја друга женска магично ќе се "одљубиш" , такви се тие огромни љубови.
  И после све што сте си направиле еден на друг никогаш нема да бидете среќни дури и да успеете да се смирите некако тоа бреме ќе тежи , така да рачунај дека бракот одамна е пропаднат. Затоа не се мачете и ставете крај на тоа.
   
  На cresa-jagoda, LadyLollypop и Mantub им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.