1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да ме забележи..?

Дискусија во 'Канта' започната од rainbow.girl, 18 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rainbow.girl

  rainbow.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Не сум баш сигурна дали ова го поставувам на точното место.. но, тоа е тоа. Па вака.. сакам едно момче.. и сакам да ме забележи.. што треба да направам? Јас сум срамежлива, дури на фб ми е страв да му пишам.. :worried:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.