1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да ме приметуваат машките

Дискусија во 'Сингл' започната од milenna.torres, 8 јуни 2012.

 1. milenna.torres

  milenna.torres Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  120
  Значи вака има една другарка која машкте постојано се околу неа...кој го посака тој го добивва...а на мене машките не и ни пишуваат не ме ни поздравуваат...а ја сум даааааааааааааааалеку поубава од неа :emo: па кажете што да направам....осамено се чуствувам.. :*
   
 2. Cakica

  Cakica Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  7.664
  Пол:
  Женски
  Ама ти знаеш ли дека машките се плашат да и пријдат на онаа што навистина им се допаѓа затоа што се плашат од одбивање
   
  На angelwings и Anisijaf им се допаѓа ова.
 3. JoxyTheFreak

  JoxyTheFreak Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  5.566
  Биди тоа што си,
  љуби,твори сакај како да ти е последна шанса во животот.
  Гледај на него низ призмата на љубовта а тагата створи ја да биде минорна!!!!
  Само така ќе доживееш љубовна нирвана и машки погледи. :) :) :) :)

  Те лажам.
  ДојЌи ти требат.
  [​IMG]
   
  На sweet25, mili4ka123 и mims-89 им се допаѓа ова.
 4. Cakica

  Cakica Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  7.664
  Пол:
  Женски
  ^ Ај сега не го нервирај девојчето :devil:
   
 5. Dvolicen

  Dvolicen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  3.485


  milenna.torres напиша:
  ова ми се случи денесс....во школо сите ме зафркаваа за мојата симпа и во тај момент тој влага во училницата за да донесе неш и сите почнаа да викаат а јас се пикнав под столот и да ме нема и сеа ни јадам ни пијам:)


  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На New York13 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. DebbieLegg

  DebbieLegg Популарен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  361
  ООООООООООООО СРЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
  Па тоа не е можно,ти поубава од другарка ти а сите машки по неа трчаат пу како не им е срам :rofl:
   
  На New York13 и H.VAGA им се допаѓа ова.
 7. Gosling

  Gosling Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2012
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  257
  Пол:
  Машки
  Или си некој намќор или сепак не си поубава од другарка ти (мислењето на мајка ти не се важи) :rofl:
   
  На soffce, New York13, pamelche и 14 други им се допаѓа ова.
 8. Filiposka

  Filiposka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  261
  Пол:
  Женски

  Не е толку битно дали си поубава или не од неа (барем според мене) туку е побитно како се однесуваш кога се тие (машките) во твоја близина........а тоа што викаш дека си поубава треба да ти биди само адут плус што ќе го користиш против нив (машките) ;)
   
 9. milenna.torres

  milenna.torres Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  120
  не е само мислењето на мајками...таа е како ружна лети :rofl: целата е со брунки... :puke: но мене ми имаат ногу речено дека сум поубава од неа..но незнам зошто трчаат по неа...дали затоа што бута чоrапи у прслукот или затоа што таа им се "бута" :hai:
   
 10. Cakica

  Cakica Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  7.664
  Пол:
  Женски
  ^ А да пробаш малку ти да бидеш покомуникативна прва да им кажеш здраво на машките да започнеш некоја разговор
  Си пробала некогаш така баш ме интересира
   
 11. Gosling

  Gosling Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2012
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  257
  Пол:
  Машки
  Ете ти го одговорот... прави се што прави другаркати, + тоа што си поубава :lol: и веќе нема никој неа да ја погледне, ке има глутница машки околу тебе :wasntme:
   
  На Cloee му/ѝ се допаѓа ова.
 12. milenna.torres

  milenna.torres Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  120
  сум пробала се сум пробала а тие само чао чао и толку а со неа се гушнат се бацат.....и таа доколку засфиѓа некој нема ни ден да помине веке се во врска :(
   
 13. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.751
  душичке, не е се во надворешната убавина :!:
  кој не е надвор убав(во случајов ти) можеби внатре си поубава од неа :)
  биди покомуникативна, кажи некоја шега-не се срами и не се криј под столче кога ке го видиш сипатијата, поразговарај со него , и не се срами-и не се грижи имаш само 15 години , цел живот е пред тебе, ако не е тој ке биде некој друг :*
   
  На soffce му/ѝ се допаѓа ова.
 14. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.028
  Девојченце,колку години имаш?
   
 15. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.028
  Допаѓања:
  25.009

  Можеби не е до изгледот?

  Девојката е убава да ама ако има лош карактер тогаш е многу одбивна , или пак стилот кој го носи , има оние кој се цели покриени со црно и пирсови , тие можеби се поубави од некоја без такви работи ама пак се одбивни поради тоа ....


  Само не ми е јасно како ако си поубава од другарка ти , тебе не ти прават муабет а нејзе секад?

  Од кај знаеш можеби си премногу згодна и се плашат машките дека не се достојни за да го губиш времето со нив ........

  Треба малце детаљи , неможе само поубава сум од другарка ми и пак не ме сакаат .... има 100 други работи кој важат тука и кој имаат некакво значење
   
 16. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.557
  Нели гледате дека трола девојчето. Поубава била ама не ја поздравувале, је рајт.
   
  На sandra.92 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Cakica

  Cakica Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  7.664
  Пол:
  Женски
  Ееееееееее тешко е кога си во пубертет
   
 18. milenna.torres

  milenna.torres Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  120
  15
   
 19. milenna.torres

  milenna.torres Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  120
  дечки не знам што е дали е со мене нешто или пак со другите незнам...али мн ме повредува тоа :(
   
 20. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  32.184
  Пол:
  Женски