Како да му направам стриптиз?

Дискусија во 'Секс' започната од Victorya, 5 јануари 2010.

  1. diskreten32

    diskreten32 Популарен член

    Се зачлени на:
    15 август 2013
    Пораки:
    460
    Допаѓања:
    2.818
    Пол:
    Машки
    Ti igraj on neka te soblece i ete ti perfekten striptiz hh
     
  2. WildMk

    WildMk Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 април 2018
    Пораки:
    12.704
    Допаѓања:
    125.820
    Еднаш.. одамна.. на мм... во хотел... :D

    На оваа песна:    ааххх... се вратив назад... морам пак да пробам... :angel:
     
    На A.27, Milobebence и Pacifist им се допаѓа ова.
  3. nedelce

    nedelce Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јуни 2011
    Пораки:
    31
    Допаѓања:
    20
    waw cool idea e pesnava :P
     
  4. DAngel

    DAngel Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 март 2011
    Пораки:
    8.617
    Допаѓања:
    44.547
    Well, you strip in front of him and tease him. Easy as 1,2,3
     
  5. Demon4e

    Demon4e Активен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2018
    Пораки:
    73
    Допаѓања:
    81
    Пол:
    Женски

    So ovaa pesma decko mi vekje nekoe vreme edvaj ceka da mu izvedam striptiz, nikogas ne se kajam za toa, zaso film mi e da go napalam nego, zaso on ako e napalen toa i mene me palii ♥


    a moze i ovaa <3
     
    Последна измена од модератор: 25 октомври 2018
    На Flower.D му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Summer16

    Summer16 Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 декември 2018
    Пораки:
    519
    Допаѓања:
    1.164
    Пол:
    Женски
    И мм долго време веќе ме наговара на ова, многу сака да му играм но никогаш не сум собрала храброст. Мене ем ми е срам ем незнам како да играм хаха а и да се обидам сигурно би се изглупирала :D:D
     
    На Kate Rina 93 му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Kate Rina 93

    Kate Rina 93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 декември 2018
    Пораки:
    692
    Допаѓања:
    14.950
    Пол:
    Женски
    Можеби ке пробам јас за нова година:$
     
    На Jessnow, Summer16 и PogbaPol им се допаѓа ова.
  8. Summer16

    Summer16 Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 декември 2018
    Пораки:
    519
    Допаѓања:
    1.164
    Пол:
    Женски
    Ајде па пиши ни како помина :D(fingers)
     
  9. Kate Rina 93

    Kate Rina 93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 декември 2018
    Пораки:
    692
    Допаѓања:
    14.950
    Пол:
    Женски
    Само да не ме напушти храброста:whew::rofl:
     
    На Summer16 му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Summer16

    Summer16 Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 декември 2018
    Пораки:
    519
    Допаѓања:
    1.164
    Пол:
    Женски
    Држи се со тебе сме ^_^ Потоа па ти нас ќе не бодриш :D:D(y)(hollest)
     
    На Kate Rina 93 му/ѝ се допаѓа ова.
  11. star83

    star83 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2018
    Пораки:
    275
    Допаѓања:
    237
    Nema sto da te napusta hrabrosta, samo napred soblekuvaj poleka brushsltet, hulahopkite(dokolku nosis), soblakaj ja tangata i frli mu ja pred lice i strgaj go bo tvoja pregratka. Tolku, i se ke zavrsi bez problem. Napted i kazi.
     
    На Kate Rina 93 и Summer16 им се допаѓа ова.
  12. Kate Rina 93

    Kate Rina 93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 декември 2018
    Пораки:
    692
    Допаѓања:
    14.950
    Пол:
    Женски
    So vakva podrska srckii ,ke isturkam do kraj:D ke ve izvestam obavezno :*
     
    На star83 и Summer16 им се допаѓа ова.
  13. PogbaPol

    PogbaPol Популарен член

    Се зачлени на:
    27 мај 2015
    Пораки:
    2.473
    Допаѓања:
    10.382
    Пол:
    Машки
    ajde edvaj cekame:inlove:
     
  14. Kate Rina 93

    Kate Rina 93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 декември 2018
    Пораки:
    692
    Допаѓања:
    14.950
    Пол:
    Женски
    Ti koga ke igras? :D
     
    На Summer16 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. 1209

    1209 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 август 2010
    Пораки:
    3.327
    Допаѓања:
    26.133
    Пол:
    Женски
    Јас му снимив на мм скоро и му пратив да има занимација во странство:lol: Немав намера ама ме погоди оваа верзија на песнаваhttps://www.google.com/url?sa=t&sou...kwAXoECA8QEg&usg=AOvVaw3nQbw5wYFdlhtu8G94zrQW

    Не се соблекував туку директно играв облечена во веш со додатоци. Му се допадна:wasntme:
     
    На ku4ence, star83, rolulika и 2 други им се допаѓа ова.
  16. EvAngelos

    EvAngelos Популарен член

    Се зачлени на:
    25 февруари 2012
    Пораки:
    3.290
    Допаѓања:
    9.096
    Пол:
    Машки
    Можеш и на стори да ставиш, таман ќе ти дадеме објективна оценка :D(poolparty)
     
    На honey.11 му/ѝ се допаѓа ова.
  17. Kate Rina 93

    Kate Rina 93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 декември 2018
    Пораки:
    692
    Допаѓања:
    14.950
    Пол:
    Женски
    Ах, нема да играм за оценка :D не ми треба тоа:D
     
    На EvAngelos му/ѝ се допаѓа ова.
  18. Kate Rina 93

    Kate Rina 93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 декември 2018
    Пораки:
    692
    Допаѓања:
    14.950
    Пол:
    Женски
    Песнава е суперр :clap:
     
    На rolulika и 1209 им се допаѓа ова.
  19. Summer16

    Summer16 Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 декември 2018
    Пораки:
    519
    Допаѓања:
    1.164
    Пол:
    Женски
    Незнам и јас еве се трудам да соберам храброст, иако мнпгу многу не сум по играње како здрвена сум :D:D:D
     
  20. Kate Rina 93

    Kate Rina 93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 декември 2018
    Пораки:
    692
    Допаѓања:
    14.950
    Пол:
    Женски
    Исто..една чаша вино мислам ке заврши работа8)
     
    На Summer16 му/ѝ се допаѓа ова.