Како да му направам стриптиз?

Дискусија во 'Секс' започната од Victorya, 5 јануари 2010.

 1. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.218
  Пол:
  Машки
  Потруди се повеќе околу облеката. Т.е. тоа што ќе го носиш...да изгледа што е можно по секси.
   
  На Alisa22 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Red_Strawberry

  Red_Strawberry Активен член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2018
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Lani letoto imav obid za ova (znaejkji deka on mnogu saka)... i pivnata bev (izgleda ne dovolno :lol:) i pochnav se... muzika, edno drugo... taman pochnav.. pomisliv deka izgledam glupo i tolku beshe :| Od togash ne sum probala, ama sakam pak da probam, samo mi treba mnogu hrabrost :$
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. menov

  menov Активен член

  Се зачлени на:
  4 март 2019
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  38
  Pivni pak i samo liberte! ;)
   
  На Adorabela и Red_Strawberry им се допаѓа ова.
 4. cavalli

  cavalli Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  614
  Допаѓања:
  1.410
  Пол:
  Женски
  Нешто секси облека и како ќе ви дојде во моментот така.
  Еднаш пробав, и никад више не планирам.
   
  На Dust, Biny, Desi1991k и 4 други им се допаѓа ова.
 5. Biny

  Biny Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  196
  Пол:
  Машки
  marfiev zakon
  Cе што може да тргне наопаку, ќе биде наопаку
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  296
  Пол:
  Женски
  Kako i da go pravis, ne mu go najavuvaj zatoa sto taka kje ima tenzija. Mnogu pati tenzija doveduva do napnat i prosecen seks
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.