Како да му направам стриптиз?

Дискусија во 'Секс' започната од Victorya, 5 јануари 2010.

 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  Околу очите нека биде нешто мн мн нежно, но затоа на усните некој добар кармин со сјај одозгора што го зголемува нивниот волумен :D
   
 2. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
  Имам полни усни, така што не ми треба кармин кој го зголемува нивниот волумен. :D
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  Блазеси ти :lol: јас ја немам таа среќа. но сепак сјајот на кармин ги прави усните сензуални и многу, мнооооогу посакувани
   
 4. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  391
  Сонце, пред некој ден дечко ми ми даде неколку албуми со еротични песни, кои се така за релаксирање и за водење љубов (сензуални се), Erotic Lоunge се вика албумот, па ако сакаш можам да ти пратам некои на мсн, па можеш и со тие песни да му играш стриптиз...Јас му играв на дечко ми на тие песни, но не така оригинален како што имаш ти замислено, ама и тоа еден ден планирам да го направам :D Нема што да ти е срам сонце, само извежбај си дома на музиката неколку пати и ќе се опуштиш полека кога ќе очнеш да му играш... ;)
   
 5. hristijanka

  hristijanka Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  3
  Ми дадовте фантастична идеа ке го направам тоа овој викенд ке бидеме сами ке облечам мини сукна тексас една косулка на вратот ке врзам марама и преубав прслук со танга и ке купам цоколаден прелив и симнав некои песницки ке му играм и ке се мачкам а он ке ме лиже само нема да му дозвболам да ме допре секако ке носам и високи потептици онака малку сензуално и ке ви пишам како беше едвај чекам :D :D
   
 6. leni4ka

  leni4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  8
  Ma kakvi stranici za striptis,ti kazuvam od licno iskustvo :P Na pocetokot i jas imav stram no so tek na vreme se stana normalno.Drmni 2 do 3 konjaka :D i se ke bide vo red :D ..... Prvo zapocni so sexy dvizenja na teloto,pa sedni mu vo skutot igraj mu a potoa poleka pocni da se soblekuvas.Koga ke se vzesti atmosverata,ne dozvoluvaj brgu da te legne igraj si so nego... taka ke vidis kako znae masko da polude....
  Najsovrsena pesna Give me one reason to stay here od Trasy Chapman :)
  ajdee pobrku svrsi rabota pa pisi mi :P :*
   
  На Anonimni123, marincence, XstrongerX и 2 други им се допаѓа ова.
 7. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  492
  Јас многу често тоа го практикувам ;) Нема да зажалите, барем кај мене тој дел од предиграта ептен пали!
  Се што ви треба е добра музика (јас си направив специјално цеде за тие намени), пригушено светло и секси долна облека. Дечко ми кога ме гледа знае и да се откопча па да мастурбира бидејќи тоа го излудува! А да не зборувам за тоа што следи потоа... :D :D
   
 8. Fairybell

  Fairybell Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  31
  И јас сакам да му приредам стриптиз,ама срам ми е.Јас имам малку проблем со голотијата,ако може да се изразам така.Последно време поопуштена сум,па може ќе бидне,наскоро и годишнина ни е.Обавезно ќе пишам што сум направила,дали сум го изненадила или сум го изнасмеала :D А ова да се дрмне некоја чашка пред тоа мислам дека добро ќе е,ама да не се претера.
   
 9. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
  Бтв го изведов стриптизот тогаш кога планирав... беше феноменално. Никогаш досега не беше толку запален :lol:
  Башка то, вечерта спијав кај него прв пат и то беше најубавата ноќ во мојов живот.
  Инаку сакам сега повторно да му направам некое такво изненадување, само немам идеја... Хелп :?:
   
 10. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  193
  сега мозеш нечто слично дури ти е тазе.
  На пример мозеш да глумиш непослушна средношколка, со карирана сукничка, бела многу тесна кошула, откопчана секако и подвезици, провоцирај го така облечена колку мозе најдолго да издржи :twisted: :mrgreen:
   
 11. strudla

  strudla Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  6
  здраво девојки, ми треба помош од вас, сакам на мојот децко да му приредам незаборавна ноц, имам во план да купам секси долен веш али немам искуство со тоа како да го изведам а да не бидам смесна пред него :D :D :D :D :D , сакам едноставно да се воодушеви од мене кога ке ме види во тој убав веш но како да му пристапам???????/ како да го изведам сето тоа, но не сум спремна сеуште за стриптиз, ви се воодушевувам го процитав сето тоа што сте го напишале, али јас се уште немам храброст за тој, едноставно, само сакам да биде несто убаво романтицно, а едноставно, не сакам стриптиз а незанм како да го изведам тоа, помош :D :D :D :D
   
 12. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
  Почни од тоа што ќе си купиш секси долна облека. На пр. корсет, танга и подвезици... сигурна сум дека ќе збесни. А за стриптизот повежбај малку дома, од искуство ти кажувам дека нема да се изглупираш пред него бидејќи во тој момент што и да направиш за него ќе биде дополнително секси, верувај.
  Само не заборавај високи штикли. ;)
   
 13. strudla

  strudla Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  6
  фала ти многу за почеток ке почнам само со корсет и подвезици па за следен пат се повеќе и повеќе, е сега мозеби глупо ке е прашањето али незнам дали да му казам или едноставно изненадување да биде, тоа незнам како да го изведам :tmi: како да му пристапам :$ :$ :$ :$ :$ , немозам да му казам ајде сега ке се соблецам имам секси долна облека :$ :$ :$ :$
   
 14. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.066
  Пол:
  Женски
  како и девојчето над мене ... а ова со стриптизот , гледајќи ја кармен електра професионалка станав ..ама за низ дома
  пред него не сум се осмелила да настапам , немам храброст , од која причина незнам
  еве вчера си купив корсет , подвезици , чорапчиња , како излезена од стриптиз бар бев :lol: ,,и сепак се откажав ..незнам што е проблемот барем пред него можам да се опуштам :?:
   
  На tanjusskat му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
  Нека биде изненадување, бидејќи повеќе ќе биде запален ако биде изненадување. И нема пред да почниш да му речиш „е сега ќе се слечам, имам секси долна облека“ туку ќе му речиш да си седни во положба што му одговара да се опушти и да ужива. Потоа настапи ти. ;)

  Се е до нешто внатрешно до нас, колку и да си вежбала, кога си пред него едноставно ја губиш самодовербата и пред да почнеш само кобиш да не направиш некоја грешка. Но, ГРЕШИШ! :) Како што пишав и погоре, натерај го него да се опушти. Почни полека. Откако ќе ја пуштиш музиката и ќе почнеш да танцуваш, веќе самата ќе се опуштиш. Па уште и кога ќе ја видиш неговата реакција :o нема самата да сакаш да престанеш. ;)
   
 16. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.119
  Пол:
  Машки
  Primer 1..!! :!:

  <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dJaYmILFt9g&amp;hl=en_GB&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/dJaYmILFt9g&amp;hl=en_GB&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
   
  На tambelina му/ѝ се допаѓа ова.
 17. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.993
  ^^Ауу овој филм го обожавам..! :$ :clap:
   
 18. strudla

  strudla Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  6
  fala mnogu na sovetot, a [to mislite dali e najubavo crn korset poseksi ili nekoja druga boja
   
 19. Casper

  Casper Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Девојки ми дадовте добра идеја, да му приредам изненадување за роденденот...Само ми треба мала помош околку музиката...Ќе биде нешто во стилот Can you leave you hat on и Give me one reason to stay here...Ако знаете некоја добра во овој ритам Ве молам за помош!!! Не сакам на најважното да ми застане музиката :D
   
 20. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.530
  Не знам , мене тие песни за стриптиз ми се ептен клише, многу ме фаќа смеа од нив. :lol:
  Пробај ако сакаш со Tweet - Ooops, Oh my, Kelis - In public или Jay Sean - Ride it ;)
   
  На aaaaa и Phyramide им се допаѓа ова.