1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да му направам стриптиз?

Дискусија во 'Секс' започната од Victorya, 5 јануари 2010.

 1. Casper

  Casper Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Е ова е нешто во мој стил 8) . Ама некако ме тера на многу мрдање :D Сакам да биде нешто побавно...
   
 2. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
  Мое мислење е дека црно е најубаво... барем според мене... :angel:

  http://www.youtube.com/watch?v=eFqTsmRosjg
   
  На Christina.A и seksi им се допаѓа ова.
 3. Casper

  Casper Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Like :y: Фала ти многу ;)
   
 4. garudamon

  garudamon Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  59
 5. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  ВЕ МОЛАМ ЗА ПОМОШ. дали ќе ми поможи некој за песна за играње стриптиз и ке стави линк од некоја песна што е комбинација од некоја на пр. како you can leave your hat on и за играње на стомачен танц (да не речам за чочек играње).. ВЕ МОЛАМ МИ ТРЕБА ЗА 2 ДЕНА НАЈКАСНО..... :worried:
   
 6. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.930
  Пол:
  Женски
  девојки све ама баш све би му правела на дечкоми луди сме 2та ама стриприз :o не можам бре неможам :D мислам дека многу смешно ќе изгледам леле си мислам што ќе мисли кога ме гледа ќе изгледам како некоја кучка :D тоа јако е знам ама неможам да се замислам уф незнам дали ќе можам да се опуштам :D
   
 7. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.560
  Пол:
  Женски
  Девојки ми треба некоја песна така малку со побрз ритам, не мора да е англиска :)
   
 8. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  ај феминички ве молам и јас за некој совет за некоја песна малце така за мрдање ама да можи со неа да се игра стриптиз... ве молам ми треба за утре сабајле....
   
 9. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.963
  Допаѓања:
  55.129
  Пол:
  Женски
  http://www.youtube.com/watch?v=qx_qJpz6GSI
  Јас следниот пат кога ќе му спремам нешто вакво, планирам на песнава да биде, ме распалува некако :)
   
 10. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  имам еден предлог шо ми се бендисва ама не знам дали е за стриптиз а ептен ми е убава псната... еве која е : http://www.youtube.com/watch?v=oN-lFvbhg3U ај видете и кажете ми дали ве бендисва или не за да знам чекам мислење....
   
 11. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.963
  Допаѓања:
  55.129
  Пол:
  Женски
  Мислам дека треба да си одбереш песна што лично тебе ти се свиѓа, што те раздвижува, распалува, па ќе можеш истото и на него да му го пренесеш... Секоја песна е добра ако ти одговара и знаеш да се движиш на неа ;)
   
 12. KalaV

  KalaV Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  300
  Не сум правела досега , ама би ви ја препорачала песнава.
  Можеби ќе ви се свиѓа , прилично е бавна , ама некако пали ритамот ;)
  http://www.youtube.com/watch?v=lz0VGkD3LHo
   
  На Victorya и bones им се допаѓа ова.
 13. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  164
  а што велиш за стомачен танц ? мислам тоа е поубаво
  стриптиз :sweat: некако ми е многу хммм како да кажам ... нефкусно
  еве една песна од мене http://www.youtube.com/watch?v=NsrBkFugvyc
   
 14. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  мене оваа песна ептен ми се бендисва ама не знам дали е за таа пригода... вие шо мислите според вас?
   
 15. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  164
  јас ако се решам да му приредам вакво изненадување ке биде или оваа песна за стомачен а за стриптиз па мозеби оваа http://www.youtube.com/watch?v=9u7hGkL57N8
  :)
   
 16. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  164
  патем ние сме во врска 10 месеци
  мислите дека е време за изненадувања? или е прерано?
   
 17. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  оваа втората повеќе ми се бендисва само ваква нешто во позабрзан ритам да не знај некој??? не да е истата некоја микс туку некоја ваква слична убава....


  btw да се надоврзам јас мислам дека навистина е рано за ваква работа малце не се 10 месеци ама не се ни многу... но сепак тоа е од човекот како си се осеќаш така да прајш а не да ги слушаш сите.... мислам ова е од мене еден мал совет па сеа ти мисли прај .. :P
   
 18. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  ајде женски помагајте не можам око да склопам за утре од сабајле ми треба....
   
 19. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  164

  Sean Paul & Beyons-Baby boy
  би ја одбрала и оваа јас :D
  да и јас мислам дека е рано но в лето правиме свадба :D :D :D па мислам дека не треба да се ограничувам на време и + одевме и пред 3 години
   
 20. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  164
  стварно сакам да го изненадам со нешто ...
  многу пати вежбав стомачен танц по дома , што знам али ако бидне нешто ќе се пофалам