Како да му направам стриптиз?

Дискусија во 'Секс' започната од Victorya, 5 јануари 2010.

 1. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  164
 2. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  ова е сосема друго.... јас мислев сега се имаш запознаено.... епа тогаш не чекај... удри... :D
  и дајте некоја песна оти паѓам за спиење а за утре рано ми треба.... ај ве молам..некоај за стриптиз ама да не е класичен стриптиз сакам малце чочече нешто интересно ама па и сеа да не е пребрза...
   
 3. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  164
  ова е сосема друго.... јас мислев сега се имаш запознаено.... епа тогаш не чекај... удри... :D
  и дајте некоја песна оти паѓам за спиење а за утре рано ми треба.... ај ве молам..некоај за стриптиз ама да не е класичен стриптиз сакам малце чочече нешто интересно ама па и сеа да не е пребрза...[/quote]


  http://www.youtube.com/watch?v=2Yz7bS7BHvU
   
 4. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  164
 5. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  cindy фала на песните .... вистина е убавиии.. ајде уште некој нека стави нешто да имам поголем круг на песни за да одберам некоја и да одам да легнам оти не можам поќе готово...
   
 6. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  е не сеа до толку ќе го уплашам .... :D :D
  btw не ми дадовте мислење за оваа шо ја имав постирано http://www.youtube.com/watch?v=oN-lFvbhg3U.. ве бендисва или не ....
   
  На Muchacha му/ѝ се допаѓа ова.
 7. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  164

  хммм супер е песната .... ќе ја запамтам и за мене хехехе :clap: наннаа
  ајде утре да направис растур па ќе кажишшшш
  :*
   
 8. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  тоа обавезно само не знам не сум сигурна за песната..... :worried: затоа барав мислење од вас и некој предлог од вас ама по се изгледа таа ќе биди пресудната... :D
   
 9. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  164
  а од каде можам да ја симнам песнава?
   
 10. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
 11. Zlatusko

  Zlatusko Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  734
  http://www.youtube.com/watch?v=DE9IchvpOPk

  http://www.youtube.com/watch?v=VCLxJd1d84s

  http://www.youtube.com/watch?v=bKDdT_nyP54

  и уште еден тон други. :D Јас му го имам земено редот некако, после се до сега ми се чини и народно да ми пуштиш ќе можам стриптиз да изведам :rofl: Не битна толку музиката колку тоа колку ти сама секси се осеќаш додека го изведуваш. Само јака самодоверба, помислата дека си јака и се ќе биди таман :)
   
  На Victorya и cindy им се допаѓа ова.
 12. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  ме изнасмеа zlatushko.. :D :D :D иначе фала за помошта и фала шо ми предложи песни... :)
   
 13. Zlatusko

  Zlatusko Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  734
  :) Buttons ти е многу добра ако си почетник, не е брза, онака имаш време и можност за одолжување, плус напнат е прилично и текстот.
   
 14. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  баш се думав за неа ..... ај имам време до утре од сабајле да мислам .. :lol: иначе фала сепак :)
   
 15. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  164
  фалаааа
   
 16. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  164

  Златуско одличен избор ми помогна и мене хехех :lol:
   
  На Zlatusko му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
 18. Monickaa

  Monickaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2011
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  5
  дечки помагајте дечко ми сака да вечерта да му биде посебна кога ке се видеме,да му играм али мене ми е многу срам ке пукнам а за облека тоа ми усте по глупо да се облечам се цуствувам како куцка така уффффф сто да правам сакам да го збуделејам таа вечер хахах :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 19. lackygirl

  lackygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  4.011
  Допаѓања:
  14.994
  Пол:
  Женски
  Значи вака-- Прво одбери песна (јас му имам играно на Џо Кокер :$ ) драгиве феминки имаат постирано некои песни па можеш некоја да искористиш, Друго нема зошто да се осеќаш како К*чка бидејќи тој ти е дечко, а верувај дека нашите срцулиња посакуваат некогаш да бидеме такви :lol: ке си одбереш соодветна (долна) облека и високи потпетици, и нема срамење верувај одпрво и мене ми беше срам ама кога се опуштив после охоохохо :rofl: и си поминавме преубаво ;) се надевам дека ти помогнав :*
   
 20. Monickaa

  Monickaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2011
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  5
  хухух е да понекогаш сакат да сме такви ајде ке пробам па ке ви кажам уууффф ке пукнааааааам :D :D :* :*