Како да му направам стриптиз?

Дискусија во 'Секс' започната од Victorya, 5 јануари 2010.

 1. ladymici

  ladymici Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2010
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  754
  Пол:
  Женски
  Само една мисла ме охрбро кога решив да го направам тоа "нема ништо да изгубам , само ке добијам"
  најдобар начин да добиете самодоверба е дома да вежбате пред огладало и да се снимате, кога ке ја погледнете снимката ќе видите дека дури и самата од себе ќе се напалиш а камо ли тој,,, јас лично вака направив ,, се снимав и снимката му ја пратив преку маил, и кога ја виде збесна "зарем тоа си тииии, зарем го можеш тоа" и се разбира следен пат кога се видовме тоа морав да го направм во живо, а сцената беше вакаа,, свеќи, јас у црвена чипка танга и комбилизонце, црвени чорапи до над колена, висока штикла, срвен кармин, коса со невероватен волумен, капут на мене, шешир, и влегвам у соба, он седнат на кревет и гледа, а у позадина свири you can leave your hat on

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: во никој случај немојте на маил да му пуштате снимки ако врската не ви е сериозна, можат да ве злоупотребат, па да ве гледаме на youtube,,,, јас со мојов идам 5 години.

  za sleden pat ucam od natalija oreiro ,,, :) na sweat dreams, stvarno e predobra,

  http://www.youtube.com/watch?v=O9BLyC4GMa8

  иамм во план да облечам , црна комбинација гаќички и прслук, со црно сукњиче на фалти, бели кошулче, машна и задолжително на среде стол

  аaaaјдеeeee храбро женски ;)
   
  На Victorya му/ѝ се допаѓа ова.
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.531
  Допаѓања:
  4.040
  Пол:
  Женски
 3. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.471
  Prince - Cream, BB King - Sweet Sixteen, Jimi Hendrix - Red House ми се фаворити, особено Red house. :)

  Одреден дел од песните ги имам преземено од форумов, но не и овие горе. :$
   
  На zhap4e, MacenceEna и rossan им се допаѓа ова.
 4. Mini-Mouse

  Mini-Mouse Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2011
  Пораки:
  530
  Допаѓања:
  1.438
  Пол:
  Женски
  Еве како Деми Мур се учи пред огледало :D клипов има доста додадени непотребни сцени али вистинскиот стриптиз почнува во 3:56 :) па уживајте .....btw профи била Деми :o :clap: :bow:
  http://www.youtube.com/watch?v=aQq7A0YQ ... re=related
   
 5. MacenceEna

  MacenceEna Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  1.633
  Допаѓања:
  22.065
  Пол:
  Женски
  Ууу баш би сакала да го изненадам деЧко ми со стриптиз ама малце срам дали ке испадне се како што треба .... да не испаднам смешна :D :D :D :D дајте предлогЧе за некоја добра песна па да повежбам ;) ;) пред
   
 6. nedelce

  nedelce Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  Мммм многу убаво прашање,навистина,мој предлог како прво совет да изведеш стриптиз не треба да се срамиш или да имаш трема бидејќи стриптизот може да биде лошо изведен ;) Второ: Биди опуштена 100 % .Е сега како да се опуштиш?Може со малку алкохол,верувај помага многу,музика на која можеш да изведеш јас ќе ти кажам има многу бугарска музика што можеш тоа да го направиш. ;)
   
 7. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.912
  Ете Сефора постирала добри песни :) Можеш да извежбаш дома прво , колку да си увидиш кај грешиш . Никако не праи кореографија , ќе ја заборавиш одма кога ќе застанеш пред него :D
   
 8. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.827
  Јас збирам храброст за вечерва ,4 годишнина повод за тоа :)
  Се надевам дека нема да направам некоја утка како блубери кога паднала од столче додека правела акробации. Се надевам ама тешко ,малер сум :D
  However i will do it :$
   
 9. jarec6

  jarec6 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  2.371
  Допаѓања:
  11.952
  Пол:
  Женски
  Супер изненадување,ајде ќе биде се ок,имаш и добра причина,биди самоуверена дека можеш и ќе ти успее.Убав помин :*
   
  На kate-the-great му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.912
  Кате , обавезно кажи ни утре како поминало :rofl:
   
  На kate-the-great му/ѝ се допаѓа ова.
 11. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  4.081
  Допаѓања:
  30.116
  Пол:
  Женски
  На Ma4u64ence и Saya им се допаѓа ова.
 12. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.827
  Бидејќи ви ветив ќе го споделам со вас моето искуство :)
  Повод беше нашата 4 годишнина и секако тоа треба добро да се прослави .
  Тој ми купил нешто ,јас не бев многу при пари па му испеков торта и му направив стриптиз .

  Прво да ви кажам што носев :
  розева сукна со фалти мнооогу кратка ,
  високи розеви мрежести чорапи ,
  штикли 12ка ,
  свилена марама,
  чипкаста танга ,
  чипкаст градник ,
  и розево прозирно блузиче .

  Стриптизот го изведов на Ride it - Jay Sean :inlove:

  Значи бевме сами јас и тој во куќичка оддалечена 30 км од градот (викендица).
  Се гушкавме , се бакнувавме и тој изваде да ми покаже што ми купил за 4 годишнината ,јас му кажав дека му спремам изненадување .
  Му реков да почека да појдам до другата соба и кога ќе му кажам дека влегувам да стисне плеј на телефонот .
  Се облеков ,кога се видов на огледало и самата се посакував (луда сум ) сакам да кажам -бев секси .

  И дојде тој момент ,јас срамежливата Кејт со лавовска храброст стојам пред врата облечена како некое ефтино курвиче.(Испод мира триста вира сум ) :$
  Му кажав дека готова сум може да стисне плеј.
  И влегов , прошетав низ собата тропкајќи со штиклите ,застанав со грбот завртена со подраширени нозе и како демек ми испадна марамата па се наведнав да ја земам .
  Се завртив кон него ,мешав со колковите и газето ,се милував со марамата .
  Помина половина песна.
  Лиги му течеа на дечко ми .Појдов до него со марамата го тргав накај мене (со неговото лице накај моите гради ) збудале .
  За малку ќе го прекинеше мојот настап ,но не го турнав и си продолжив, но не за долго..
  Полека почнав да ја соблекувам маичката ,па сукната ( за малку ќе се сопнев нвм ) ,мешав со колковите ,повторно му се приближив му дадов да ми ги соблече штиклите ,ми ги бакнуваше стапалата,Усните му гореа како да има температура 45.
  Се испозапали малиот. Станав за да ги соблечам чорапчињата , се обидов да седнам во скут кај него и ''ненамерно ''го допрев таму долу и му шепнав: Te посакувам.
  Тоа ми беше грешката ,не требаше да го допрам таму па и да му шепнам плус , во тој момент тој стави крај на мојот настап ,ме крена ,ме легна на креветот.
  Ме бакнуваше по целото тело како луд ,со заби ми ги соблече гаќичките ,мрежестите чорапи сакаше да останат на мене.
  Беше многу возбуден ,полуде ,како да сме немале секс 100 години .

  Си го препрочитувам постов и си викам Shame on me. :$
  Ама не се каам, среќна сум што собрав храброст, преубаво искуство ,преубав помин на 4 годишнината ,ќе го повторам пак кога ќе има повод.
  Пробајте нема да зажалите :!:
  Дечко ми виде друга моја страна ама и јас негова.
   
  На nedelce, Umbrella22, martinuska и 30 други им се допаѓа ова.
 13. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.540
  Кејт, ме заскокотка постов. :lol:
   
  На Umbrella22, Trendafilka, Smell.Of.Wickedness и 4 други им се допаѓа ова.
 14. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.827
  Нешто ново?!
  Спремате ли вакво изненадување,во план сте да го реализирате некогаш или веќе го реализиравте?
  Ајде заплешете девојки :D
  [​IMG]
   
 15. LoveTheWayYouLie

  LoveTheWayYouLie Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  11
  You can leave your hat on-Дефинитивно Најдобар избор на песна но да следат уште неколку....
  Атмосфера:Запали Свеки Околку Местото Каде Што Планираш да Изведуваш(исто така не е лошо да има листови од некој цвет на пр:Роза)
  Облечи нешто црвено.....
  Некој Мирис,на усните кармин Црвен по можност..
  И КОЕ Машко нема да се запали на ова Јас се давам во вардар...:D :D Позз
   
 16. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.380
  Да предложам и јас неколку песни...

  http://www.youtube.com/watch?v=O9t22uyuP_w

  Кореографија за Скин...
  http://www.youtube.com/watch?v=vScwHhqU ... re=related

  Оваа за роденден. :lol: Има и женска верзија, ама сепак на оваа би играла.
  http://www.youtube.com/watch?v=vYMxOzxKYYo

  http://www.youtube.com/watch?v=s1XozsBN5Z4

  Баш песнава ми се чини добра за стриптиз, можеби од насловот. :?:
  http://www.youtube.com/watch?v=G9Ht1q9psfY
   
  На Ma4u64ence му/ѝ се допаѓа ова.
 17. goddess.Of.chaos

  goddess.Of.chaos Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  1.027
  Допаѓања:
  862
  http://www.youtube.com/watch?v=CraXMW9s06E

  Женава ми е о, тооооолку прекрасна и секси, јас би ја средила. :D Не е ни песната за потценување. Иако Black Velvet ми е точниот погодок за стриптиз. Сите песни барате никој не кажува како поминал, пишете!

  :D Иначе срам имам - многу . Не би имала со некоја чашка алкохол, но не сакам да ризикувам. Шо е најтрагично, дванаески носам ол д тајм, а се` мислам ќе се утепам на толкави штикли.

  Еднаш ми беше побарано, и пошо ќе умрев од срам само чорапи со подвезици ставив и демек ќе почнував, толку му требаше и се извадив. :D
   
 18. Estelle

  Estelle Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2010
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  154
  јас кога би му правела стриптиз на дечко ми (уште да го имав :D ) би сакала да имам и шипка при рака :D кад је tease нек буде striptease :)

  инаку што се однесува до песни.....мене Chocolate од Кајли Миног ми е мн секси :) иако не ја слушам Кајли

  ....или Public на Kelis ;)
   
 19. Mila04

  Mila04 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  63
  Не ви е лоша идејата со стриптизот, а уште подобар ви е изборот на песнички 8) Јас би додала уште нешто многу секси и возбудливо.... :inlove:

  http://www.youtube.com/watch?v=BnZG_t4OWiM
   
 20. goddess.Of.chaos

  goddess.Of.chaos Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  1.027
  Допаѓања:
  862