Како да му направам стриптиз?

Дискусија во 'Секс' започната од Victorya, 5 јануари 2010.

 1. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.711
  Читајќи ги вашите искуства тука некако станав порешителна во врска со ова. Инаку оваа идеја ја имам веќе долго време, ама страв ми е да не испаднам смешна пред дечко ми, и дали сето тоа ќе излезе баш онака како што посакувам. Ако се решам на ваков чекор, сигурно би носела секси облека, подвезици и чипка, во црвена или црна боја, и секако, музиката треба да одговара за таа прилика. :P
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.911
  Леле луѓе многу имам желба да го направам ова ама проклето претчувствувам дека ќе се изглупирам и дека ќе ми се смее. Многу сакам, ама срам ми е, глупо ми е. .. Инаку Кејт, секоја чест :bow: :bow: :bow:
   
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.207
  Допаѓања:
  41.273
  Oфи, начукај се, ќе видиш колку ќе се опуштиш :rofl:
  Jас кога сум начукана сум :wasntme: :wasntme: :wasntme: јухууууууу!! иха :rofl: :rofl:
  дечко ми и мене ми вика стриптиз, ама за такви работи не ме бива :rofl:
  Hо, ќе прошверцувам едно шишенце бадел, коа ќе дојде да ме земе од автобуска, толку ќе бидам опуштена што во кола ќе го ********** :rofl:
  Mислам дека тоа е спасот, алкохолот највеќе опушта! и да, според мене стриптизот е една од потешките акробации во сексот! попрво би некои ептен перверзни работи, отколку стриптиз!
  не можам да се замислам во таква улога! Aма, не се знае
   
  На easyyyyy и lolyta777 им се допаѓа ова.
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.911
  Абе каков алкохол, ќе се начукам, нема да можам да стојам, а камоли да играм, глупирањето ќе биде сигурно тогаш. :lol:
   
 5. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.832
  Пол:
  Женски
  Оффи, па ти не претеруј, само малку пивни, да се опуштиш. :D
   
 6. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.207
  Допаѓања:
  41.273
  Aбе не да се начукаш, да се опуштиш :rofl: Oнака нежно налуканко :wasntme:
  да се отвори тоа
  ку*винското
  во нас ]:)


  http://www.youtube.com/watch?v=9u7hGkL57N8


  http://www.youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ песнава е сексиште неверојатно


  http://www.youtube.com/watch?v=UAOxCqSxRD0 ја би на овие

  Aбе си имам јас аутфит, ехеее, ама пусти страм :$ A башка имам и конкуренции, имал овој
  стриптизети бивши ебачици
  :devil:
  па не сакам да бидам тежок аматер :lol:
   
  На Rock-a-Fella и zhap4e им се допаѓа ова.
 7. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.267
  Oфи уште се мислиш :o , па од лани собираш храброст бре :lol:

  Оди во темата песни за секс, бирај некоја и почни :)

  Ја би да играш на некои високи штикли, за поголем “шмек“ :emo:
   
  На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.397
  Допаѓања:
  121.717
  А моеш и у балетанки,ти е гајле!
  Пошо денес ја напнаа песнава на фб ,очигледно сите пратат портали.Ко тогаш,песни што ги освојуваат мажите и бап,во наредни три недели сите ги постираа истите песни. |( ОригиналноС.
  http://www.youtube.com/watch?v=b04Shbta ... r_embedded
  Убаа е песната,неам замерки,тамам е за стриптиз и све после него,ама морав да мрчнам.Ама ти направи го професионално,соблечи се и замини си и речи му тоа е кариера и професионалност! :D
   
  На Offspring и marama им се допаѓа ова.
 9. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.267
  кога сме веќе кај песните не знам уште на кого му е убава You can leave your hat on- да сум машко ќе ми падне, да ми простите, од песнава- толку е досадна што не може повеќе.

  А најдобро е да си се соблечеш спонтано на некоја песна, онака да го запрепастиш да не биде планирано, мислам дека така ќе го имаш ефектот на сексот од прозорецот ;) :D
   
  На Trendafilka, Dejana.M, lolyta777 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.911
  Леле што направив, наместо да стиснам на испрати одговор стиснав на Ми се допаѓа, омг :$ :tmi: Абе, вие ако не ме охрабрите нема кој... Деновиве ќе биде, МОРА да биде, ете така за инает на срамот :D
   
 11. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  760
  И јас добив инспирација!
  Еднаш ме фатија будалите и почнав да му играм на дечко ми само по гаќи, ама не стриптиз туку онака се трескав од земја, сама му ја пеев You can leave your hat on и така фино неиздепилирана рипав низ соба, по кревети, се правев ко оние црнкињине што играат по спотови свиткани во колената и само гзот го мрдаат и такви слични глупости. Он само си лежеше на кревет и си ќутеше. После некоја минута го загледав и што да видам, рипнал пријателот. Од тогаш ме замара да му играм стриптиз а јас никако да соберам храброст, тогаш беше спонтано и не ми беше срам, а ако планирам ми е страв да не се избламирам ептен јако. Ама па си викам, ако тоа тогаш му се свиѓаше, што ли ќе се деси ако стварно се спремам и не се заебавам?!

  Се мислев за песна, и одлучив дека не сакам да биде некоја од песните во темата за музика за време на секс, едно е секс, друго е стриптиз. Некако повеќе ми оди ако е некоја подинамична, побрза песна, не Крис Ајсак или нешто слично. Некој ја спомнал Кајли Миног и ми текна на една нејзина песна, и баш сега ја слушав, ми звучи океј, што викате?!
  http://www.youtube.com/watch?v=PBpAjXIqmv8

  Што се однесува до облеката, врска неам што би носела... Сигуно нема да се влечам по автобуси во штикли само за да идам кај него дома, одма ќе ми рече што си облекла штикли :lol:
  Можам да ги ставам во ташна, и пак останува прашањето за нагоре. Фармерки ќе ми требаат 5 саати да ги соблечам, уште да ми заглават и да се превртам ќе биде смешно.
  И како би играла?! Анти талент сум. Ќе треба да почнам да смислувам кореогафии :D

  Леле, се оптеретив, многу точки имало ова прашање :lol:
   
  На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
 12. easyyyyy

  easyyyyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  174
  ех, барем за облека е лесно ,кога веќе си собрала храброст :lol:
  Облечи нешто попровокативно,некоја кратка суќњичка или кратки пантолончиња и некое тесно чипкано блузе...Црвената боја е во предност 8) ..

  А за играњето мислам дека нема потреба од кореографија,треба да се внесиш во музиката и во моментот и само ќе ти доаѓа како да играш. :D Или уште подобро пред да почниш со настапот :lol: ,опушти се со некоја чашка коњак и ќе видиш како ќе оди се како подмачкано ... :rofl:
   
 13. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
  Како што кажа изи, нема потреба за спремање кореографија, можеш само пред огледало да видиш кои движења се најсекси и џст ду ит!
   
 14. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  760
  Уф, не можам така неспремна, ќе ме фати паника и ќе застанам, нема да знам како да продолжам :D
  Што се однесува до облеката, сега баш се мислев... Зошто сигурно нема да одам така облечена натаму ќе мора да го избркам од соба за да се облечам(јас да се облечам во друга соба не можам), и некако ми изгледа глуп моментот кога ќе влезе и да му речам "Ммм... чекај сега, ти седни тука, почекај малку", па дур пуштам музика... Нејсе, ќе се снајдам со тој дел.
  И уште нешто да прашам.
  Имам два пара секси долна облека. Едното е црна танга со горен дел како блузичка, од проѕирен црн материјал, кај градите е во триаголна форма и по краевите има као мали карнерчиња. Имам уште едно многу слично, само горниот дел е подолг од позади и е како тигрест принт ама со црвени нијанси.
  Се мислев дали да ги носам тие, ама не би имала што да облечам над нив а да не се познаваат.
  [​IMG]
  Еве вакви ептен слични се, ја ставив сликава во спојлер да не ме караат за ставање непристојни слики :lol:

  Што викате?!
   
 15. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
  Долнава облека ти е ВАУ, но искрено мислам дека попрактично и за носење и посензуално за слекување е обичен градник. А за другата облека, можеш да носиш некој минич, кошулка и штикли. Не мора така да одиш кај него, од кафич натерај го да одите кај него и решен проблем. :)
   
  На n.a.t.t.y му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.911
  :rofl: :rofl: Леле како ја замислив Нати како му играла ахахахахаха ќе паднам од столчево :rofl:

  Прајслес моменти:

  Да си ми жива и здрава, ми го продолжи животов :rofl:
   
 17. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.912
  Леле нати се надевам дека не си играла како што си замислувам јас :D :D
  Инаку за облеката лесно е , ти отиди си најнормално ама во ташна стаи си ги работите ( и така не се многу :lol: )и него избркај го од соба за да се облечеш . А за музика , па кажи му него да пушти :D
   
 18. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.380
  Нати, мене ми се допаѓа песната!
  Ju ken du it! :*
   
 19. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.827
  n.a.t.t.y ме пресмеа,
  си замислувам
  http://www.youtube.com/watch?v=Mb9cF-ymdhM
  :D :D :D

  Бај д веј јас ќе му речам како на шала на дечко ми и тој да ми направи стриптиз ,
  па можеби ќе ми се посреќи :mm: ^_^
  http://www.youtube.com/watch?v=Ls9IEsPq ... re=related
   
 20. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.089
  Пол:
  Женски
  Неможам никако да се опуштам и крај. Нема врска дали сум дрмнала нешто претходно.
  Колку бев грев пред некое време.
  Фино јас спремив дома атмосфера, пуштив музиче, облеков секси долен веш, највисоките штикли што ги имам и спремна бев. Дрмнав неколку ракиички (пошо неможев да најдам друг алкохол дома) и спремно беше.
  Инаку дома кај мене пробав, пошо сакав да сум на мој терен. А да... му пуштив и едно сексуљаво пораче додека доаѓаше.
  Е сега е лошото... Кога дојде нозете ми се пресекоа. Колку само беше изненаден пустиот. Ама јас неможев да мрднам. Си седнав на стол и ќутам.
  Он ми вика ајде бе играј, види колку си се изнамачила :) . Ама неможев.
  Мислам ние си имавме секс после мојот неуспех, ама јас бев толку нерасположена, што ми идеше весник да отворам и да читам и повремено да стенкам по малку |(
   
  На donna.17 и mims-89 им се допаѓа ова.