Како да му направам стриптиз?

Дискусија во 'Секс' започната од Victorya, 5 јануари 2010.

 1. PParaskeva

  PParaskeva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  253
  Да не пукнеш ме изнасмеја..................... за кореографија јас сега ке тикажам земи бе пушти си пајдушко немора некоја поп песна и земи играјси пајдушко така угол гола кога ке се растресат кога ке се растресат ехе најдобар стрипти ке ти биде това :rofl:
   
  На dimoska, Doozy и Offspring им се допаѓа ова.
 2. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.039
  Јас имам во двор една шипка и ко мала нонстоп се вртев околу неа.
  Што ми текна да му спомнам на бившиот дека одсекогаш сум сакала да играм на шипка абе ме напна за стриптиз :lol:
  Му ветив коа ќе стави шипка во соба тогаш.
  Еве некоја идеја, закон е :rock: :D
  http://www.youtube.com/watch?v=mG0AIyPaGXQ
   
  На Obu, zhap4e, Tannaa13 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  760
  ^^ Иии, добра е старкава еј ! Хахахах!
  Инаку јас се решив, ќе денсам ама не знам точно кога, можеби на 16ти, можеби порано, ама секако ќе бидете детално известени :D :D
  Остана уште за песна да се одлучам и точно што алишта ќе носам, ама битно ќе играм. Ќе биде некоја комбинација со полека откопчување кошула, соблекување минич свртена со грб и наведнување до доле, малку lap dance, dance сама со себе, малку тр*ење и стомачен танц, и тако даље.
  Ете така :D
   
  На easyyyyy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  224
  Многу сакам да му изиграм стриптиз, знам дека и он сака...ама дегенче сум бе не ме бива ни за играње!
   
 5. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  635
  Допаѓања:
  1.043
  Пол:
  Женски
  јас одлучив:вечер ќе има стриптиз.. :$ :$
   
  На Tina2017 и Dushica-sk им се допаѓа ова.
 6. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.771
  Допаѓања:
  4.115
  Пол:
  Женски
 7. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.332
  Хахахахах добра гаЌа држи оваа Ли Кертис.Хахахахаахха. :D
  Стара стара,ама јаки стомачни има. :lol:
   
 8. irena-10

  irena-10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2010
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  882
  http://www.youtube.com/watch?v=vCadcBR95oU
  Одлична за таа пригода, и негде по страниве прочитав дека е добро да се снимаш и да се видиш. Баш сеа онака у шорц како што си седам по дома, на блек велвет изденсав, добра бев хахахахаха, само срам ќе ми е пред него :$ , а многу ми се допаѓа идејата.
   
 9. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.153
  Допаѓања:
  5.706
  Пол:
  Женски
  Роденденот му се пага петок. А birthday sex од Џереми е многу сексилава песна, ке соберам храброст до Октомври и ке извежбам убаво. :wasntme: ваљда нема да бидам смешна наместо секси :$
   
  На Rock-a-Fella му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.912
  Ако не здравје другата година , другиот роденден :lol: Се шалам :lol:
   
  На creshicka и aaaaa им се допаѓа ова.
 11. anneee

  anneee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  На mims-89 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Butterfly-itgirl4s

  Butterfly-itgirl4s Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  283
  http://www.youtube.com/watch?v=rNrkH_gz ... re=related

  Е многу ме возбудува песната :sweat: ја би на неа играла ја има и во ептен слоу верзн ама вака би играла до утре со тој ритам ептен ме инспириравте девојки ауу ке мора да превземам несто
   
  На Trendafilka и Rock-a-Fella им се допаѓа ова.
 13. anasta

  anasta Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
 14. Black.Beauty

  Black.Beauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  212
  Така е, Enigma се најдобри за стриптиз, звуците се баш за да му приредиш изненадување на својот сакан, со среќа на сите... ;)
   
 15. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.382
  И јас ја сакам песнава, ама ако си решена за песнава, барем нека е dirty version. 8)
   
 16. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.779
  Не знам зошто, но кога ќе ја чујам Енигма - Sadeness автоматски ми текнува на Волчица кај Жаре кога беше :x :puke:

  Мене пак таа песна ич, ама ич не ми иде за стриптиз. Мислам, црквен грегоријански хор, меа кулпа, saint dis moi, saint donne moi, дрн дрн - и ајт прљав стриптиз - епа не иде :D Замислувам како играм на таа песна и све ми иде да одам одма после тоа да се споведам во црква за палавштини.

  На јутјуб инаку има еден куп клипчиња со Кармен Електра, прочачкајте. Не се најдобри ама не се ни лоши за инспирација.

  Мојата плејлиста за стриптиз?
  LL Cool J - Doin' it
  Ginuwine - Pony
  The Pussycat Dolls - Buttons ft. Snoop Dogg


  Christina Milian - Dip It Low - е оваа ми е врв за стриптиз

  Cassie - Me and You
  Enrique Iglesias - Push ft. Lil Wayne
  50 CENT ft. Justin Timberlake - Ayo Technology
  Timbaland - Bounce
  - а оваа ми е порнич веќе, со оглед на текстот. Може да му уклучите пеење/зборување заедно со текстот, поготово делот кој го кажува Missy Eliot :P

  Оние кои не се толку по играњето, доволно е да вртите со колковите, мрдање со г’з, правење секси движења - веќе сами си знаете. Скромно ама не е битно, тој и така ќе ве гледа само на едно до две места.
  Оние поритмичните можете да уклучите некоја кореографија која природно ќе ви дојде сама од себе. Јас правам обавезно booty shaking во близина, нешто као lap dance. Look but don't touch! Не му дозволувајте да ве пипка некое време. Натегајте го. Залепете ги рацете на ѕид, мешајте со г’зето, чат пат фрлете длабок секси поглед. Па доближете му се, разширете му ги нозете, спуштајте се полека, брановидно надолу вртејќи со колковите, потоа дигнете се така што сосема ќе му се натртите со задникот, и повторно не му дозволувајте да ве има. Има да му пукне - шлицот :D

  Шакира, Бијонсе и Ферги покрети со контракции - тоа е тоа, сосема доволно за стриптиз. И по некоја шпага ;)

  Шлагот ќе си го соберете после ;)

  п.с. Ја заборавив и Tweet - Oops Oh My
  И за крај можете да си ја наместите Enrique Iglesias - Tonight I'm Fuc*ing You чисто колку да му е јасно шо го чека :D
   
  На Rock-a-Fella му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  501
  Се сетив на филмов... типкава му игра стриптиз на сопругот, мислејќи дека е друг маж.Хахаха :rofl:
   
  На Black.Beauty му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Black.Beauty

  Black.Beauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  212
  На Estranged му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.541
  Eве ја мојата песна за добитна комбинација:

  http://www.youtube.com/watch?v=MmxM9ylDIwk

  Русинкиве дефинитивно ја завршуваат пола од работата, песнава е толку сензуална и еротична што не мора да се поседуваат којзнае какви стриптизерски способности за да се постигне посакуваниот ефект.

  Јас обично играм на столче, си ги имам увежбано потезите и веќе немам ни гајле од превртување/паѓање и слично. Не се соблекувам (зошто не знам, малку сум трапава и дефинитивно не е секси глетката кога соблекувам маичка :D ), туку правам „драматичен“ влез со долната облека наменета за таа пригода.
   
  На Victorya му/ѝ се допаѓа ова.
 20. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.066
  Пол:
  Женски