1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да му ја сменам страната на шишките на дечко ми ! Помош

Дискусија во 'Канта' започната од Angela1203, 30 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angela1203

  Angela1203 Активен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Имам 17 години и скоро 1 година сум со мојот дечко.Тој има малку подолга коса не е многу кратка.Тој има слична на Џастин Бибер :D .Тој ја носи со шишките на левата страна.Но кога го гледам ми доаѓа малку необично.го прашав дали сака да ја смени страната затоа што сите кои што имаат такви фризури со шишки (машки) им се на десната страна.И тој ми рече дека сака да ја смени.Но ниту јас ниту тој не знае како да ја смени страната.Затоа ве молам помогнете ми треба ли да му го менувам патецот или ... ? :emo:
  Ако му се на десната страна ке изгледа многу поубаво.
   
 2. confused

  confused Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2009
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  326
  A TOJ, да отиде на фризер,м?
   
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  А дали шишките му се долги и му паѓаат врз очи или не?
   
  На vinozito1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  226
  Господе Боже каков проблем имате цццц деца
   
 5. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  226
  IN HER FACE :rock:
   
 6. vw-girl

  vw-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  162
  јас мислам да ги снема шишките под итно!
  многу проблеми ви прават тие шишки....
   
 7. Calvin.Klein

  Calvin.Klein Активен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2013
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  Леле, па дечко ти имал сериозен проблем. Па сплети му плетенка на десната страна. 8)
  Глупости невидени :envy:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.