1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да направите

Дискусија во 'Канта' започната од raww, 19 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. raww

  raww Популарен член

  Се зачлени на:
  18 март 2014
  Пораки:
  844
  Допаѓања:
  4.892
  Досега барав но неможев да видам ваква тема поставувате слики како да направите нешто сами.
  На пример вака...
   

  Прикачени фајлови:

 2. alexsandraa

  alexsandraa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 август 2011
  Пораки:
  457
  Допаѓања:
  719
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.036
  Допаѓања:
  55.820
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.