1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да ослабам

Дискусија во 'Канта' започната од merlinkej, 4 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. merlinkej

  merlinkej Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Во последниве 3 месеци многу сум здебелена ..Рацете нозете колковите стомакот секаде ..дури ми се направи и гушка или како и да се вика . Може ли некој да ми помогне да ми каже некоја диета сто не е многу скапа или па некоја домашна крема исто да не е толку скапа ?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
  Разгледај низ категориите dieti-i-fitnes/ ќе најдеш нешто соодветно :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.