1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да ослабнам ?

Дискусија во 'Канта' започната од Princees, 19 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Princees

  Princees Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Во последно време правам многѕ вежби,трчам, пијам разни чаеви. Но со трчањето и со вежбите само си ги зацврстувам мусклулите...ве моолам дајте некој предлог како да го стопам вишокот килограми.... :(
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
  Има цели категории за ова
  dieti/
  fitnes/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.