Како да откријам дали има секс и со друг/а?

Дискусија во 'Секс' започната од princess5, 12 април 2013.

 1. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  13.259
  Пол:
  Женски
  хмм можеби и не е нешто многу интересна тема и треба да ја сместам во друга група но сепак морам да побарам и ваше мислење како да го откријам дали има секс и со др? количински? нешто друго? никако? :^) факт е дека неможе секогаш исто да е така да кое е вашето мислење?
   
 2. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  228
  Прашај го :tmi:

  Никој никогаш нема да биде сигурен дали не бил некогаш изневерен. Ако ти признаат, добро, ако не, верувај и уживај.
   
 3. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  13.259
  Пол:
  Женски
  Мислам дека ова морам да го направам.... :)
   
 4. beauty007

  beauty007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2018
  Пораки:
  171
  Допаѓања:
  638
  Пол:
  Женски
  Има знаци на пример ако избегнува секс со тебе на подолго време , ако го крие теледонот, го гаси кога е со тебе ... ама сепак нема да знаеш додека ме го фатиш на дело или не ти признае .. ама има значи и чудно понашање по кое би го осетила дечко мии.. ако почне да ме избегнува ладбо да се однесува ..
   
 5. asdas

  asdas Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  597