Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да откријам дали има секс и со друг/а?

Дискусија во 'Секс' започната од princess5, 12 април 2013.

 1. princess5

  princess5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  4.016
  Допаѓања:
  27.844
  Пол:
  Женски
  хмм можеби и не е нешто многу интересна тема и треба да ја сместам во друга група но сепак морам да побарам и ваше мислење како да го откријам дали има секс и со др? количински? нешто друго? никако? :^) факт е дека неможе секогаш исто да е така да кое е вашето мислење?
   
 2. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  232
  Прашај го :tmi:

  Никој никогаш нема да биде сигурен дали не бил некогаш изневерен. Ако ти признаат, добро, ако не, верувај и уживај.
   
 3. princess5

  princess5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  4.016
  Допаѓања:
  27.844
  Пол:
  Женски
  Мислам дека ова морам да го направам.... :)
   
 4. beauty007

  beauty007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2018
  Пораки:
  171
  Допаѓања:
  640
  Пол:
  Женски
  Има знаци на пример ако избегнува секс со тебе на подолго време , ако го крие теледонот, го гаси кога е со тебе ... ама сепак нема да знаеш додека ме го фатиш на дело или не ти признае .. ама има значи и чудно понашање по кое би го осетила дечко мии.. ако почне да ме избегнува ладбо да се однесува ..
   
 5. asdas

  asdas Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  1.739