1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да пораснам повисока

Дискусија во 'Канта' започната од Big.girls.never.cry, 3 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Big.girls.never.cry

  Big.girls.never.cry Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2013
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  0
  Епа здраво феминки!!!!!!
  нова сум на странава,но активно ве следам веќе неколку месеци.. имам 16 години но премногу сум ниска :// можете нешто да ми помогнете некој совет што да јадам нешто..има ли спас?
  фала однапред <333333
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.881
  Допаѓања:
  65.890
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.