1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да се здебелам

Дискусија во 'Канта' започната од Foreveryoungiwannabe, 30 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Foreveryoungiwannabe

  Foreveryoungiwannabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  685
  Епа вака,бидејќи не најдов ваква тема,и се надевам дека мојата не е дупла,отворив една.
  Можеби звучи чудно,особено што сега пред лето сите се обидуваат да симнат некое кило,јас да накачам.Јадам,јадам многу.Јадам и солено и благо,и ручеци и вечери и обилни појадоци и пак само 1 кило покачено,ама видливи резултати нема.Стомакот ми е сосема во ред,рамен како што сакам.Е сега,сакам да се здебелам кај бутовите и малку кај колената и рамената.Да не должам,совети? :wasntme:
   
 2. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  952
  Допаѓања:
  7.281
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.