1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да се здебелам?

Дискусија во 'Канта' започната од emmah, 5 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. emmah

  emmah Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  девојки јас си имам голем проблем со тежината.
  премногу сум слаба, а премногу јадам.
  ништо не се фаќа за мене
  многу ми е страм, не носам ни сукњи, ни кратки панталончиња... ништо!
  пиев пивски квасец, протеини, центравит но немаше никаков резултат...
  Сите ми викаа дека ке се здебелам откако ке добијам менструација, добиф на 14 години а сега имам 16 и пак сум иста слаба.
  многу често ме навредуваат поради тоа, а и јас лошо се осеќам
  некад ми иде да се самоубијам! ;(
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.919
  Допаѓања:
  32.535
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.