1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да се ослободам од оние "перничиња" на нозете?

Дискусија во 'Канта' започната од Liebe.Love, 11 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Liebe.Love

  Liebe.Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2011
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  24
  Вака, ако има ваква тема, веднаш клуч, барав ама не најдов...оние "перничиња" помеѓу нозете, кај V пределот (срамниот), незнам како да се ослободам од нив...помош? :(
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.