1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да се ,,престрашите'' од животните?

Дискусија во 'Канта' започната од MiaB, 6 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MiaB

  MiaB Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Епа вака, јас уште од мала кога ќе видам куче се дерам, трчам.... и веќе ми се смачи. Од сите животни се плашам, мачиња, кучиња, папагали, желки.... буквално од се. Без хејтерски коментари. Листав низ форумов нема ваква. :D;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.