Како да се справам со виткана коса?

Дискусија во 'Канта' започната од slatkoo, 29 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. slatkoo

  slatkoo Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  0
 2. perlaa

  perlaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  1.224
  Допаѓања:
  792
 3. slatkoo

  slatkoo Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  0
  Ама вака јас сакам да ја пеглам но страв ми е да не фатам метил а не сакам да ја стрижам.
  Што да правам?
   
 4. Jessie-J

  Jessie-J Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2012
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  60
  Јас го немам тој проблем. И незнам каков коментар да ти дадам :|
   
 5. meche

  meche Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  6
  Какво пеглање....на мокра коса стави малце пена за коса...и локните се оформуваат... :) :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.