Како да симнам музика?

Дискусија во 'Музика' започната од inn, 14 април 2010.

 1. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  84
  Го копирам линкот од јутуб и паст на www.vidtomp3.com :)
   
 2. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.812
  Пол:
  Женски
  Во последно време најмногу го користам програмот DVDVideoSoft Free Studio , многу е добар за симнување од нешто од ју тјуб.
  Дури и филмови може да си симнува преку ју тјуб.
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.751
 4. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  me to :)
   
 5. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.415
  bear share i you tube downloader
  a stranica preku internet fullsongs.net :D :D :D
   
 6. KejtiKaulitz

  KejtiKaulitz Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  41
  и јас .. мислам и дека е безбедно
   
 7. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  Јас едно време симнував преку bearshare а пробав и преку јутубдаунлоадерот ама само видео ми симнува па еден другар ми ја кажа страницава http://www.video2mp3.net/index.php и сега од таму си симнувам. Само линкот ти треба од јутуб а како се симнува таму ти пишува :)
   
 8. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  И јас симнувам музика од Lime Wire , ама често се случува некоја да нема ..
   
 9. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.468
  Јас симнувам од Арес и не ми се случило да нема некоја песна.
   
 10. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  437
  Незнаев каде да го сместам прашањето, па еве овде пишав. на која страна може да се скрати песна например само рефренот за да ми биде ринг тон на мобилниот? знае некој да ми објасни??
   
 11. trendy

  trendy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  172
  јас симнувам песни од LimeWire и BearShare веќе неколку години ги користам
   
 12. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.848
  Јас ја користам програмата vdowlnoader и од youtube ги конвертирам во mp3.
   
 13. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  214
  Јас симнувам музика од Арес, стварно е добро програмчето, ги има сите можни песни и брзо се симнуваат. :up:
   
 14. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.009
  Пол:
  Женски
 15. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.545
 16. Glamour

  Glamour Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  42
  Јас симнувам од video2mp3.net, само го земам клипот од youtube и го конвертирам во мп3 :)
   
 17. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  И јас исто..некако најбрзо и најлесно ми е :)
   
 18. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  9.129
  Пол:
  Женски
 19. LoveStoned

  LoveStoned Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 март 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  29

  исто и јас одтука симнувам :)
  а имаше еден програм хахах се вика свирало аххаа колку сум се смеела :rofl: :lol:
   
 20. Plavokosa

  Plavokosa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2011
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  19