1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да ставам слика

Дискусија во 'Канта' започната од Angiie, 19 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angiie

  Angiie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  50
  Еј, девојки ;) ако некоја би можела да ми каже како да си ставам слика би била многу благодарна. :)
  Нова сум, и незнам :lol:

  *Фала однапред* :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.508
  Пол:
  Женски
  za-forumot/dali-mozam-da-si-ja-smenam-slikata-t3671/
  Angiie пред да го оптовариш форумот со вакви теми, расчепкај малку, разгледај ги правилата. Ќе видиш дека се си е објаснето.
   
 3. Angiie

  Angiie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  50
  Ок :$
  фала иначе.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.