1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да станам фотогенична?

Дискусија во 'Канта' започната од elimonkey, 23 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elimonkey

  elimonkey Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2013
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  7
  Драги феминкии темата кажува се како да станам фотогенична....значи јас сум убава ама на сликии ичч не испаѓамм убавоо фаца гроб ;( , може ли неккој советт за тоа како да станам поише фотогенична ..... :)
   
 2. elimonkey

  elimonkey Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2013
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  7
  ујјјј погрешка сумм ја стаила темава во синглл хаха
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.