Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да хакирам фб?

Дискусија во 'Канта' започната од antonieta30, 24 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. antonieta30

  antonieta30 Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2013
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  1
  Ако знае некој нека ми пише ми треба да процитам пораки :)
   
 2. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.240
  Допаѓања:
  9.693
  Пол:
  Женски
  :headbang:
  Што ти направиле луѓето лошо за да ги хакнуваш? :^)
  Едит:
  Get a life people!!
   
 3. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.465
  како да те убијам преку форум?
   
  На rak1, Butterfly-Girl и meU им се допаѓа ова.
 4. antonieta30

  antonieta30 Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2013
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  1
  Господеее требен мие мене фб нивни да прочитам пораки сакам после ќе му го вратам
   
 5. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  954
  Допаѓања:
  511
  Пол:
  Женски
  Шо ќе ти се неговите пораки? :^) Негов профил, негови пораки, секој си има свои тајни, убаво ќе ти биде да ти ги читаат твоите пораки?
   
 6. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  574
  А чекај, зошто се толку пресудни тие пораки???? Ако се сомневаш во некој, можеш и на нормален начин да го дознааш тоа. Фино лепо директно прашај ја дотичната особа. А ако се работи за другарство, да ти кажам одма, нема никаква потреба ни да помислуваш на вакво нешто, зошто никој не е верен во другарството. Секогаш непријатно ќе се изненадиш.
  Како и да е, мизерно е да хакираш, јес да сум го праела и јас ова, ама за реванш пошто мене ми го напраиле истото.
  Не мора да му знаеш пасворд за да дознаеш дали те вара или слично. Ако нема ништо, нема да се крие од тебе додека е на фб, скајп и сите тие социјални мрежи, туку најнормално ќе си функционира. А доколку одбегнува да функционира нормално, тогаш има нешто.
  Во 2 ипол години врска, ниту еднаш немаме спомнато за пасворд да си кажеме. Заедно седиме кај мене на фб, кај него....Ама сеа да земам пас и да го проверувам никад. Или мобилен, не сум му чепнала освен ако он не ми дал да се јавам некому.
  Детски работи правите, си трошите драгоцено време на глупости за кои еден ден ке се каете.
   
 7. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.240
  Допаѓања:
  9.693
  Пол:
  Женски
  Господеее, шо те интересира тебе за него, зошто не живееш додека си жива?
  Не, денес луѓето се интересираат за секоја стапка што ќе ја направиш!!! :@
  Па, и преку фејсбук нашла! Ах, зошто се родил тој човек што го измислил фејсбукот!!!!!!!!!!! :@ :@ :@ :@
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.