Како да ја вратам бившата?

Дискусија во 'Канта' започната од bumbum, 22 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bumbum

  bumbum Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Можеби сајтов по насловот не за машки но сепак ќе пробам да отворам група каде машките би можеле да добијат одговор на некоја нивна дилема околу љубовта
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Бумбум, темата ја заклучив, не го имаш изнесено проблемот, и можеби не си сретнал, но веќе има тема каде што девојките даваат совети за машките членови.
  Еве линк singl/soveti-od-zenska-strana-za-site-maski-t4111/
  Па можеш да си пишуваш тука ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.