1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да ја најдам Wifi лозинката на комшијата?

Дискусија во 'Канта' започната од BI-44, 29 септември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  975
  Допаѓања:
  484
  Како да ја најдам Wifi лозинката на комшијата?
  Некој ако знае нека пиши..
   
 2. LollySky

  LollySky Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  2.942
  Допаѓања:
  14.003
  Пол:
  Женски
  Свари му кафе и љубезно замоли го да ти ја каже :)
   
  На BI-44, cresa-jagoda, Bender Rodriguez и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.777
  Пол:
  Машки
  Kako se vika ?
  Kolku godini ima?
  Kade raboti ?
  Kade zhivee ?
  Kolku pari na smetka ima?
  Kakvi ochi ima ?
  Kakva kola vozi ?
  Dali bil vo Vojska ?
  Dali jade meso ?
  Ima li tetovazha ?
  Dali bil vo Berlin ?
  Dali slusha narodno?
  Dali saka Azijantki?
  Shto pravi vo free time?
  Kakvi cigari pushi ?
  Dali se drogira?
  Dali pie alkohol ?
  Dali sportuva?
   
  На fallenangel и joy1 им се допаѓа ова.
 4. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.368
  Допаѓања:
  317.536
  Пол:
  Женски
  I dali e clen na Femina :hai:
   
  На girl-miri и fallenangel им се допаѓа ова.
 5. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  498
  Пол:
  Женски
  за ова ти требаат веќе хакерски способности и да се разбираш многу од областа на компјутери, мрежи, рутери, да му најдеш ип адреса некако со посебно програмче, студирам информатика ама не сум стигнала до овој степен, кога ќе научам ќе споделам во темава :)
   
  На BI-44 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.777
  Пол:
  Машки

  Sho kje ti. :angel:
   
  На fallenangel му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ушко

  ушко Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  744
  Допаѓања:
  2.264
  Пол:
  Машки
  Ја пишува под рутерот ако не ја сменил фиксната лозинка
   
 8. allaround

  allaround Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2015
  Пораки:
  740
  Допаѓања:
  1.546
  Пол:
  Женски
  ^^ Можда фемина му е лозинка. :D
   
  На BI-44 и joy1 им се допаѓа ова.
 9. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.940
  Vikni od prozor, ke ti se odzvie od negde mozda :D :D

  #prasanjakoitemacat xD
   
  На kim.k, allaround и joy1 им се допаѓа ова.
 10. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  Леле глупост врз глупост (facepalm)
   
  На ушко му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.143
  Допаѓања:
  76.545
  Пол:
  Женски
 12. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.777
  Пол:
  Машки
  123456789101112131415161718190
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.