1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да ја отсакам? ве молам за помош

Дискусија во 'Канта' започната од Боки0612, 24 август 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Боки0612

  Боки0612 Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Вака имам 13 год...Многу сум затрескан во едно девојче кое е 3 години постара од мене...Ок да не одолжувам...Ја сакам веќе 8 месеци...Но таа мене не ме сака бидејки сум помал...Овие денови била на базен и се затрескала у еден...Сакам да ја отсакам но незнам како...Многу е тешко...Ве молам за помош да ми дадете сове
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.339
  Допаѓања:
  64.023
  Пол:
  Женски
  Дете, нели ти дадовме совети за ова? Зошто пак ја отвараш темава?
   
  На rose60 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. be.positive

  be.positive Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  146
  Пол:
  Женски
  Ostavi na vremeto i ke ja otsakas. Imas 13 godini i tek do prva kje zapoznavas raboti i devojki koi ke gi sakas. Uzivaj :)
   
 4. Kitykity

  Kitykity Нов член

  Се зачлени на:
  25 август 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Skoncetriraj se na sebe. Najdi si hobi nekoe sto te interesira I pravi se sto te pravi Sreken. Cel zivot e pred tebe ponataka ke si najdes nekoja sto ke te saka. Posveti si na sebe poveke vnimanie.
   
 5. aleksandra4444

  aleksandra4444 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2016
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  292
  Пол:
  Женски
  13 години за љубов мисли оф бе;(;(;(греота
   
 6. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.399
  Допаѓања:
  6.687
  Пол:
  Женски
  "Како да ја натерам да ме засака", "Како да ја отсакам" се некој нови љубовни теми у последно време.:)
   
  На Crna Dama, elimkd и ku4ence им се допаѓа ова.
 7. CrazyGirl23

  CrazyGirl23 Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2016
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Имаш 13 години, малечко си за љубов. Добро, јас имам 17ипол не нешто голема. Сеедно, мал си уште да мислиш на ова и да се депресираш за девојче. Едноставно избриши и ги сите слики, блокни ја на секоја можна социјална мрежа, немој да и пишуваш, земи врзи си шамар кога ќе помислиш на неа :lol: мала шала. едноставно пробај да не мислиш на неа и тоа е тоа. Размисли и сфати дека не е прва а ни последна фала Богу :wasntme:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.