1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да ја отсакам? ве молам за помош

Дискусија во 'Канта' започната од Боки0612, 24 август 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Боки0612

  Боки0612 Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Вака имам 13 години...Затрескан сум во едно девојче кое е 3 години постаро од мене...Затрескан сум во неа 8 месеци...Овие денови била на базен и се затрескала у него...Сакам да ја отсакам дека знам дека нема да биде со мене и ми го имс кажано тоа...Годините биле проблем...Ве молам за совет како да ја отсакам ве молам
   
  На teenagers му/ѝ се допаѓа ова.
 2. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.502
  Допаѓања:
  10.370
  Пол:
  Машки
  Aj be legni si
   
  На Cinderfakinrella, Zeynep, Anabelle.Amorette и 17 други им се допаѓа ова.
 3. corapce

  corapce Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  341
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

  абе детето има проблем, хее се понашате ко вие да немавте 13 години? хахахахахахах :D:D:D
   
  На Cinderfakinrella, Боки0612 и teenagers им се допаѓа ова.
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.461
  Допаѓања:
  122.828
  Aбе урлам од коментаров.:D:D:D:D:D

  Ќе ти помине, не се секирај.
  Најди си хоби и почни да се замараш со школо, постави си цел таму и фокусирај се на некој спорт.
   
  На kjukli, Sesil, Боки0612 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Боки0612

  Боки0612 Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Така е можда ви е смешно ама шо да правам
   
 6. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.131
  Допаѓања:
  56.880
  Пол:
  Женски
  Мало си бе за такви проблеми да имаш. Јас на тие години гледав цртани и пиев млеко.
  Оди фудбал играј или кошарка, ќе си ја оладиш главата.
   
  На Боки0612 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. corapce

  corapce Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  341
  Пол:
  Женски
  Симни си игра за компјутер. ;)
   
 8. Боки0612

  Боки0612 Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  е така ☺
   
 9. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.461
  Допаѓања:
  122.828
  Ам... шо да ти кажам...еве дечко ми го прашувам, вика да користиш поише интернет на паметен начин и да длабиш у саканции, ко него на 30 да си се зацапаш. Мисли на школо ти викам, све ќе ти помине.
   
 10. Боки0612

  Боки0612 Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  имам игри,тренирам кошарка,и во школо сум одличен
   
 11. Боки0612

  Боки0612 Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  офличен сум во школо и фокусиран на кошарката
   
 12. Боки0612

  Боки0612 Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Се сменија времињата
   
 13. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.131
  Допаѓања:
  56.880
  Пол:
  Женски
  Епа дека се сменија ние посреќни и безгрижни бевме. :)
  Сериозно, или спорт или почни да свириш на некој инструмент.
   
  На Боки0612 и corapce им се допаѓа ова.
 14. Боки0612

  Боки0612 Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  свирам на гитара хаха
   
  На Βικτωρία и teenagers им се допаѓа ова.
 15. Jovanotti

  Jovanotti Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2016
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  321
  Пол:
  Машки
  Издржи уште 2-3 години, после со гитара парче ќе ги правиш по плажите.
   
  На Cinderfakinrella, glosipgirl, crimson и 5 други им се допаѓа ова.
 16. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.131
  Допаѓања:
  56.880
  Пол:
  Женски
  Епа сега земи некој дувачки :D или клавијатура
   
  На Боки0612 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.237
  Допаѓања:
  121.918
  Пол:
  Женски
  Земи прочитај ги лектирите, Марта е најубава од сите, за твое одделение, момата батали ја, имаш време ти кога да се затрескуваш
   
  На Cinderfakinrella, SAMIRA, jasna83 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. Боки0612

  Боки0612 Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Ги прочитав лектирите
   
  На jasna83 и Sesil им се допаѓа ова.
 19. corapce

  corapce Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  341
  Пол:
  Женски
  А тролче да не си душо ти? :*
   
  На Cinderfakinrella и Sesil им се допаѓа ова.
 20. Боки0612

  Боки0612 Активен член

  Се зачлени на:
  24 август 2016
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Не ми се интересни дувачките инртименти гитарата е по интересно
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.