1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како дознавте за форумов?

Дискусија во 'За форумот' започната од OrdinaryGirl, 15 ноември 2010.

  1. Joi

    Joi Популарен член

    Се зачлени на:
    6 август 2014
    Пораки:
    606
    Допаѓања:
    1.995
    Па додека си седев на сајтот ги разгледував категориите по ред, новости, забава и на крајот форум. Не знаев што е тоа форум и го разгледав. Ми стана интересно и секој ден го читав и по една година си се зачленив :P
     
    На marija.980 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. angelche16

    angelche16 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2014
    Пораки:
    2.370
    Допаѓања:
    9.306
    Пол:
    Женски
    Го барав сајтот ми излезе форумот и после недела дена се зачленив :D:D:D
     
  3. marija.980

    marija.980 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јули 2014
    Пораки:
    197
    Допаѓања:
    662
    Пол:
    Женски
    Исто и jас :D
     
  4. Шметерлинг

    Шметерлинг Активен член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2015
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    18
    Пол:
    Женски
    Случајно, читав нешто на Фемина и видов дека има и форум. Почнав да си читкам редовно ама немав профил се до пред неколку недели. :)
     
  5. ccca

    ccca Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јуни 2013
    Пораки:
    682
    Допаѓања:
    1.205
    zenata so ne kjari site u drustvoto mi go kaza lol
     
  6. troublesome

    troublesome Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 март 2014
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    152
    Хахахаха, a само тебе ти кажа? Е такви се овие на форумот.
    Леле бе, кај ти текнуе.
     
    Последна измена: 13 февруари 2015
  7. ccca

    ccca Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јуни 2013
    Пораки:
    682
    Допаѓања:
    1.205
    raskazuvase za nekoj post ili article od femina bevme skoro site sobrani u irish pub u centar

    ne mi kaza samo na mene

    mene najveke mi odekna u glavata imeto femina zatoa i posle toa si otvoriv akaunt, i posle dolga pauza od nepostiranje pocnav pak da postiram otkako doznav deka dr drugari imaat akaunt + nekolku si otvoria odposle

    ne e izmisleno lol
    ne e retko nekoja zena da kjari celi maski drustva iako ne i se sviga nikoj od niv(nejke da se fati so nikoj od niv...pretpostavuvam zaradi mala samodoverba praat taka)...nekoj duri probuvaat i da go rasturat drustvoto (mi se ima sluceno i uspea u toa... zatoa od togas imam custvo na gadenje i nagon za povrakanje od takvi osobi)
     
    На troublesome му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Elissa

    Elissa Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2014
    Пораки:
    3.278
    Допаѓања:
    22.551
    Пол:
    Женски
    А таа жената членка ли е на фемина 8)
     
  9. ccca

    ccca Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јуни 2013
    Пораки:
    682
    Допаѓања:
    1.205
    nz znam deka cita postovi i artikli od sajtot
    zs dane se prepozna :rofl:
     
  10. Elissa

    Elissa Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2014
    Пораки:
    3.278
    Допаѓања:
    22.551
    Пол:
    Женски
    Сигурно дека не сум се препознала (fingers)
     
    На ccca му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Rama

    Rama Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 декември 2011
    Пораки:
    5.419
    Допаѓања:
    54.708
    Пол:
    Женски
    Секогаш кога имав некоја мака или проблем читав по разни форуми некои мислења, така беше и со Фемина, никој не ми кажа случајно најдов ,бидејќи во тој период ми требаа совети се работеше за здравје нешто, се зачленив за да разменам повеќе мислења и искуства .. и така ете ме тука од 2011 год, ама сум активна последнава 1 година , пред тоа многу ретко се уклучував , се додека сега не се навлечив саглам :D:D форумот е чиста десетка , има се и сешто што е потребно , мада има и многу препукувања ,ама има и квалитетни членови и мислња ,кои можат да ти послужат и помогнат многу :)
     
    На Elissa му/ѝ се допаѓа ова.
  12. Val-Dim

    Val-Dim Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 ноември 2013
    Пораки:
    1.750
    Допаѓања:
    60.976
    Сајтот Фемина го читам со години!!! Ми се допага, отсекогаш имал интересни теми :clap: - здравје, семејство, кариера, рецепти... Во тоа време Форумот воопшто не го отварав!!! Но, кога конечно го отворив, се „заразив“ со Фемина форум :)!!!
    Па, така денес, прво отварам Фемина форум, а кога имам мноооогу време ги читам темите од Фемина!!!
     
    На Eli23 и LUCERKA им се допаѓа ова.
  13. Beautiful_girl..

    Beautiful_girl.. Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 септември 2015
    Пораки:
    164
    Допаѓања:
    315
    Пол:
    Женски
    Барав за соновник, и ми излезе фемина соновник и горе пишуваше форум и јас си реков чекај да видам и си отворив и си почнав да си читам доста време го читав форумов и пред некое време одлучив да се зачленам :)
     
  14. Mr. Right

    Mr. Right Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 септември 2015
    Пораки:
    2.510
    Допаѓања:
    71.259
    Пол:
    Машки
    Бaрaв некoи сoвети нa гугл и ми испaднaa пoвеќе фoруми меѓу кoи и феминa. Ми се виде дoстa интересен, бидејќи членoвите имaaт меѓусебнo пoчитувaње и рсзбирaње. И нaјвaжнo штo се пoддржувaaт едни сo други, oсoбенo вo темaтa Пoддршкa зa сите oние штo сaкaaт дa зaбременaт.
    Ве читaв мoжеби oкoлу еднa гoдинa, a не се зaчленив пoрaнo бидејќи мислев декa сaмo женски гo кoристaт. Oд теми дoзнaв декa некoи членoви се пoзнaвaaт и дружaт и вo реaлниoт свет, штo ми е мнoгу милo зa тoa. Искренo се нaдевaм декa и јaс некoј ден ќе зaпoзнaaм некoј oд вaс. Дoтoгaш oстaнувa сaмo дa дискутирaме и дa си дaвaме сoвети едни нa други.
    Пoздрaв дo сите вaс.:)
     
    На Quuen, Bozica1980 и Umbrella22 им се допаѓа ова.
  15. Bulgarian

    Bulgarian Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 декември 2015
    Пораки:
    587
    Допаѓања:
    747
    Пол:
    Машки
    Porano bev aktiven na Idividi i Kajgana.Ama po shto na edniot forum me baniraa poradi inat na eden administrator shto nemozeshe da go dokaze svoeto tvrdenje.I vide deka sum vo pravo i eden ban mi bapna :D.A vo drugiot forum jas sam si barav baniranje.
    I taka skoro koga odluchiv da si najdam drug forum naidov na ovoj popularen i interesen kako prethodnite dva.
     
  16. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
    Еjj мене ич не ми текнува како дознав одамна беше :D
     
    На Mr. Right му/ѝ се допаѓа ова.
  17. zhap4e

    zhap4e Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 март 2011
    Пораки:
    7.113
    Допаѓања:
    107.122
    Пол:
    Женски
    Пред пар години,ми се излиста меѓу зилион страници на google. Барав нешто, не ми текнува што точно. За козметика беше во прашање,знам. И, почнав да читам. Бла-бла муабет по муабет,совети,смеење тро... ми се виде занимливо.Исповртев се од тие катчиња..сакав да пишам,па под принуда - направив профил,без мисла дека ќе останам до денеска.:| Не ни знаев за СДК и сл..Подоцна го открив богатството на фемина. Па и на зезанција го избрав шантавото име. Немав поима што да ставам,пошто..се шантави имиња бирам,да не зборам за пасворди..ќе се помоча човек од смеење. Ама,документарец со жаба во позадина,некој во чат ми пишуваше (фамозната Рибаа тоа) жапче вака,жапче онака...во НЛО кога си,жабетинка си има смисла. Се објаснувавме за 4ките и 6ките во пораките, за h- аче, во шпански и други работи....
    Израснав во блатото:D Најбитно. И тъй, што би рекле, Българето.
     
    На Lella, Someonespecial, Annath и 2 други им се допаѓа ова.
  18. Bozica1980

    Bozica1980 Форумски идол

    Се зачлени на:
    24 август 2010
    Пораки:
    6.644
    Допаѓања:
    251.451
    Пол:
    Женски
    Јас заради Лилит дојдов. Темана нејзина за тироидна де. Читав, читав ама сакав и да прашам нешто па се зачленив. Мислев ќе е за еднократна употреба затоа и нарцисоидново име. Еве доста години подоцна и 1000ка мислења сум шкртнала :)
     
    На Annath, cresa-jagoda и zhap4e им се допаѓа ова.
  19. Sky-butterfly

    Sky-butterfly Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 декември 2013
    Пораки:
    3.391
    Допаѓања:
    60.806
    Јас се зачленив да прашам нешто за мобилен.
    Претходно со истиот ник се зачленив на еден машки форум за да прашам исто прашање, и тука мислев да чујам мислења, не ни мислев да останам и останав...

    А дознав бидејќи на фб ми излегувале на хоум кога некој од пријателите ја лајке некоја статија, па отворув. Ваљда така беше :?:
     
    На zhap4e и Annath им се допаѓа ова.
  20. iloveyou29

    iloveyou29 Queen of beauty

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    5.732
    Допаѓања:
    32.007
    Пол:
    Женски
    Случајно барајќи на гугл нешто и ми излезе форумот. Прво читав некој период пред да се зачленам.
     
    На L.i.n.a.a му/ѝ се допаѓа ова.