1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како дознавте за форумов?

Дискусија во 'За форумот' започната од OrdinaryGirl, 15 ноември 2010.

  1. praski4e

    praski4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 август 2010
    Пораки:
    615
    Допаѓања:
    316
    Пол:
    Женски
    Јас дознав за форумов преку фемина често си ја отварав и гледам форум има со многу теми и ми требаше нешто да прочитам за совет и така си направив профил и си полнав да прашувам и јас да споделувам свои мислења и ви благодарам за целосната поддршка за секој совет :)
     
  2. Fitteen

    Fitteen Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 ноември 2015
    Пораки:
    135
    Допаѓања:
    723
    Пол:
    Женски
    Пред неколку години, уште кога беше понов другарките го отвараа и читавме хороскопи и некакви новости, само што немав акаунт :lol:
     
  3. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.121
    Допаѓања:
    76.421
    Пол:
    Женски
    За форумов дознав во средно, во втора година мислам. Имавме информатика и не знам како ама го најдов некако Фемина хороскопот, најверојатно на Гугл ми излегол и од тогаш секогаш читавме хороскоп на часот по информатика :D После тоа го разгледав и сајтот и видов дека има форум и само така си го читав некое време ама сега еве ме овде, верна форумџика. :D
     
  4. peperutche21

    peperutche21 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јуни 2015
    Пораки:
    326
    Допаѓања:
    986
    Пол:
    Женски
    Кога се збиравме другарки и нон стоп отваравме читавмее во темите за Прв бакнеж :lol: и така после тоа ми требаше и јас да споделам мислење, да побарам совет пробував и пред тоа повеќе пати но никако не може да се зачленам и на крај успеаав,сега го користам секој дневноо :D
     
  5. theowndemon

    theowndemon crazy cat lady Член на тимот

    Се зачлени на:
    17 септември 2013
    Пораки:
    12.579
    Допаѓања:
    155.735
    Пол:
    Женски
    Беше одамна, знам сите споделуваа дневно хороскоп од фемина и случајно влегов на форумо. Ми беше досаден и влегвав само повремено и пак го заборавав. Активна сум преку една година кога си ги зафатив сите теми и некако почна интересно да ми е, почнав почесто да влегвам за време на матурата кога разгледвав информации па некако останав. Колку шо се сеќавам .... Можи беше поинаку ама мислам хороскопо ме донесе. :lol:
     
    На Згодно Момче и Summerlover им се допаѓа ова.
  6. Someonespecial

    Someonespecial Free-minded aesthete

    Се зачлени на:
    17 ноември 2012
    Пораки:
    13.089
    Допаѓања:
    163.461
    Пол:
    Женски
    Одамна го имав приметено форумот онака на кратко, на гугл кога сум пребарувала нешто и ми излегувал во резултати, ама не сум имала поим уште како функционира форум уствари. :D
    Ама... си беше еднаш пред 4 години :D, една италијанска серија - Elisa di Rivombrosa на Канал 5, за која можда уште 2-3 сега активни членки со кои се дружев уште од тогаш - се сеќаваат колку бев опседната со неа. :lol: :l:
    Е, пребарав за серијата на македонски на гугл и тука најдов тема, дискусија и фанови на истата, и одма се зачленив да гњавам некаде за опсесијата со серијава и глумецот. :wasntme:
    И ете си останав после на форумчево и со филозофии, и со дружби, и со споделување слики... :D
     
    На boomsleng, Novecento, Згодно Момче и 5 други им се допаѓа ова.
  7. 9Natasa

    9Natasa Активен член

    Се зачлени на:
    30 ноември 2016
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    16
    Пол:
    Женски
    Јас знаев дека има форум, сум пребарувала од гугл на најразлични теми и сум читала мислења и коментари, но дури вчера реков ајде да се зачленам.
    Понекогаш ми треба не толку брза комуникација како што е со другите социјални мрежи. Едноставно форумот е малку слоу даун комуникација. За понормално и поспоро темпо на живот.
    И ете, тука сум.
    Претежно си читам коментари, но знам и по нешто да искоментирам.
    Се читаме :)
     
  8. Incule

    Incule Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јануари 2015
    Пораки:
    355
    Допаѓања:
    296
    Пол:
    Женски
    Барав нешто срам ми бесе мајка ми да ја прашам
     
    На Згодно Момче му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Βικτωρία

    Βικτωρία Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јуни 2017
    Пораки:
    521
    Допаѓања:
    3.666
    Пол:
    Женски
    Преку другарка :)
     
  10. Herrera

    Herrera Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2012
    Пораки:
    967
    Допаѓања:
    10.364
    За форумот дознав од братучетка ми. Далечната 2012 ден после Божиќ бевме на гости кај нив, паднавме на муабет зимување па ми го спомна форумот , зборуваше за форумското дружење низ темите, дека сум можела да најдам интересни теми за читање. Се надевам ме нема осетено која сум оти за разлика од мене, она спаѓа во таа група на личности за која се е совршено во животот, среќен брак, успешна кариера, не дај боже да и идам контра , ќе ме задави со голи раце :D
     
    Последна измена: 6 август 2018
    На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
  11. shz

    shz Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 септември 2012
    Пораки:
    5.940
    Допаѓања:
    50.023
    Пол:
    Женски
    Не се сеќавам од каде и како дознав за форумот, беше многу одамна. Знам пред да се регистрирам долго време читав на форумов.
     
  12. WildMk

    WildMk Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 април 2018
    Пораки:
    37.714
    Допаѓања:
    283.180
    Случајно уште пред години кога пребарував нешто за бела техника.
    Се зачленив дури на крајот на месец Април годинава, бидејќи мислев дека ќе биде интересно да се дебатира на разни теми со жени кои живеат во Македонија.

    Претходно сум членувала на други форуми... странски и очекував дека и овој ќе биде интересен како и нив.... но се излагав. Блика со предрасуди, осуди, нетолеранција, навреди и истиснување на секој кој размислува поинаку од мнозинството. Всушност е само уште едно место во државава, каде нема рамноправност, иако декларативно, пинаку е претставено.
     
  13. zalosna

    zalosna Форумски идол

    Се зачлени на:
    29 декември 2011
    Пораки:
    4.742
    Допаѓања:
    78.090
    Пол:
    Женски
    Кумата @zazarsko ми ја кажа странава
     
    Последна измена: 9 август 2018
  14. Natural91

    Natural91 Активен член

    Се зачлени на:
    12 октомври 2017
    Пораки:
    59
    Допаѓања:
    199
    Пол:
    Женски
    Пребарував на гугл нешто не се сеќавам конкретно што и у резултати ми искочи и така... :D
     
  15. Dust

    Dust Game Over

    Се зачлени на:
    27 септември 2011
    Пораки:
    11.573
    Допаѓања:
    171.536
    Пол:
    Женски
    А кумата после тебе регистрирана:lol:


    Јас знам дека барав нешто и ме донесе тука(facepalm) гугл бре, животот ми го скрати:rofl:
     
    На cresa-jagoda и boomsleng им се допаѓа ова.
  16. IM.TMKQ

    IM.TMKQ Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 јануари 2014
    Пораки:
    4.535
    Допаѓања:
    37.499
    Пол:
    Женски
    Се зачленив бидејќи имав прашање за кожна инфекција.
    Потоа долго време не го користев форумов, се до еден ден кога ми беше досадно па реков да се најавам повторно.
    Оттогаш секој ден се вклучувам.
     
    На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
  17. zalosna

    zalosna Форумски идол

    Се зачлени на:
    29 декември 2011
    Пораки:
    4.742
    Допаѓања:
    78.090
    Пол:
    Женски
    Ако она си читала тука одамна па покасно се регистрирала :)
     
    На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
  18. g8lQQk

    g8lQQk Популарен член

    Се зачлени на:
    28 мај 2018
    Пораки:
    2.179
    Допаѓања:
    14.261
    Пол:
    Женски
    Барајќи некоја информација на Гугл, тука го најдов одговорот и решив да се зачленам.
     
  19. Scott Weiland

    Scott Weiland Популарен член

    Се зачлени на:
    3 април 2018
    Пораки:
    2.687
    Допаѓања:
    11.201
    Пол:
    Машки
    Пребарував нешто на google годинава и ми излезе една тема и се зачленив дента.
     
    На Someonespecial и nextredstyle им се допаѓа ова.
  20. *Ench@nted*

    *Ench@nted* Форумски идол

    Се зачлени на:
    24 јануари 2018
    Пораки:
    1.914
    Допаѓања:
    25.241
    Пол:
    Женски
    Имав милион прашања околу бременоста и на пребарувањето ми излезе форумот, па прво си исчитав буквално се во темата Бременост скоро добри 6 месеци, па се зачленив :)
     
    На cresa-jagoda, Someonespecial и zuto им се допаѓа ова.