1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како дознавте за форумов?

Дискусија во 'За форумот' започната од OrdinaryGirl, 15 ноември 2010.

  1. x.Daisy.x

    x.Daisy.x Популарен член

    Се зачлени на:
    24 август 2010
    Пораки:
    3.879
    Допаѓања:
    13.392
    Прво ја знаев фемина, читав, после видов и форум. Читав доста долго време, можеби 5-6 месеци па и повеќе и решив да се зачленам, да видам што е како е. Ми стана интересно и се навлеков. Можеби не пишувам, ама секој ден читам.
     
  2. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333
    Од фејсбук. На почетокот само читав да видам што и како е форумот па потоа решив да се зачленам. Не пишувам многу а понекогаш и само читам. Добар ми е за утепување некогаш на време :)
     
  3. senza.parole

    senza.parole Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 септември 2010
    Пораки:
    3.402
    Допаѓања:
    22.586
    Пол:
    Женски
    Од Фејсбук !
    Исто и јас најпрвин само рагледував по темите како гостин, за подоцна да решам да се зачленам и јас овде
    :)
     
  4. Shila89

    Shila89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 ноември 2010
    Пораки:
    255
    Допаѓања:
    204


    И јас исто :hai:
     
  5. LovelyGirl

    LovelyGirl Популарен член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2010
    Пораки:
    1.551
    Допаѓања:
    291
    Пол:
    Женски
    Случајно. Почнав да си читам најпрвин хороскоп, па потоа некои статии, и забележав дека има форум. Го отварав, читав некои теми и ми стана интересен, па решив и самата да си се зачленам, а сега ретко ден да не се уклучам, немам баш овој период време да пишувам ама ве читам и не ве заборавам. :)
     
    На LittlePinky и OrdinaryGirl им се допаѓа ова.
  6. SpoiledBaby

    SpoiledBaby Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2010
    Пораки:
    890
    Допаѓања:
    302
    За форумов дознав од другарка,видов и на фејсбук,отпрвин редовно го читав форумов па потоа се зачленив зошто ми требаа совети и сега поретко пишувам ама затоа ве читам :)
     
  7. slobodka

    slobodka Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.110
    Допаѓања:
    2.701
    Пол:
    Женски
    На Гогл барав страници за Тироидна жлезда и прво што ми искочи беше Фемина форумот.Влегов за да прочитам, и послем почнав да прелистувам по другите теми, ми стана интересно и се зачленив.Поретко и јас пишувам ама затоа скоро секој ден ги читам мислењата.
     
  8. Cacy

    Cacy Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2010
    Пораки:
    2.244
    Допаѓања:
    1.546
    Јас прво ја видов фемина и многу ми се допадна и на фејсбук си објавував хороскоп и еднаш случајно видов форум и ајде да видиме што е тоа :) и ледав има разновидни теми :) за сите па се зачленив и еве тука сум :D
     
  9. kejsi

    kejsi Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2010
    Пораки:
    132
    Допаѓања:
    36
    како и повекето девојки овде и јас дознав за фемина преку facebook,почнав да ги читам статиите ,потоа видов дека има и форум...едно 2-3 недели бев само гостин и потоа се зачленив.навистина е мнооогу кул :clap:
     
  10. la-chicka

    la-chicka Популарен член

    Се зачлени на:
    21 април 2010
    Пораки:
    1.336
    Допаѓања:
    1.571
    Пол:
    Женски
    Tокму така, барав нешто на Google и ми се појави статија (од фемина.мк) баш за тоа што го барав :) ... И понатака почнав да ја посетувам редовно фемина имаше што да се чита :lol: И после видов дека има и форум и се префрлив таму да читкам... наоидов на многу интересни теми, па и ја си се зачленив :lol: и такаа :wasntme:
     
  11. Simonna7

    Simonna7 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    308
    Допаѓања:
    128
    незнам..преку Glamstik некако и ова ми излезе и сум среќна што е даалеку даалеку подобро :)
     
  12. pink4ever

    pink4ever Популарен член

    Се зачлени на:
    23 октомври 2010
    Пораки:
    1.042
    Допаѓања:
    1.012
    Кога дознав за фемина - страната, преку фб, морав детално да ја разгледам. И онака гледам на крајот пишува форум. Кликнав и заразлика од сега форумот беше многу шут. После некое време пак го посетив и гледам напредува. Ги читав мислењата и сакав да кажам мое мислење. Се регистрирав, направив околу 15 мислења и ме снема. По некое време почнав почесто да го отварам и така ми стана секојдневна занимација :rofl:
     
  13. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    Малечко, па ти си зачленета на 23 октомври, еден месец само :wasntme:
    Немало врме за пауза од 2, 3 месеци :D :D
    Ме насмеа :D
     
  14. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Може е дупли профил :wasntme:
     
  15. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Дознав прек фб, веќе неколку недели седеше така во десниот дел од фб и решив да отворам, кога отворив пријатно се изненадив, подолу забележав “активно на форумот“ и отворив и го видов цел форум, прво имаше многу глупави смајлиња :lol: тоа беше некаде во декември, пред Нова Година. Па потоа само си читав се до март кога пола саат по полноќ решив да почнам активно да се занимавам со него.
    Фемина ми стана дел од денот, а сега многу ми фали кога сум на факс :(
     
  16. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    Кој знае :D
    Пинк мало, јави се на рецепција :geek: :D
     
  17. Sparks

    Sparks Популарен член

    Се зачлени на:
    5 ноември 2010
    Пораки:
    896
    Допаѓања:
    3.194
    Некаде во Мај, барав за матура фустанчиња и ми излезе. Почнав да го читам, ми се допадна, има потенцијал за дискусија и се регистрирав неодамна.
     
  18. pink4ever

    pink4ever Популарен член

    Се зачлени на:
    23 октомври 2010
    Пораки:
    1.042
    Допаѓања:
    1.012
    си го редактирав мислењето :rofl: :rofl:
    многу долго ми се видело времето :lol:

    Најмногу фала на Бију што ме извести преку порака :*
     
  19. Name

    Name Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2010
    Пораки:
    1.433
    Допаѓања:
    880
    Пол:
    Женски
    јас мислам нешто гуглав на гугл и покрај останатото, ми пронајде информации и на странава, и почнав да читам интересно ми стана, се регистрирав, па потоа летото ме снема комплетно, бидејки не бев дома цело лето :lol: и после пак отворив и така сеа сум обседната со проверување на теми на некој начин :(
    не е во ред тоа, го бришам деновиве фејсбук најнајсигурно, и после морам и со фемина да намалам, нема да ја бришам,али ке намалам ептен..али мислам штом фб го снема, ке ми се скратат сите маки у животов..не сите, али гооолем дел. поз
     
  20. trendy

    trendy Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2010
    Пораки:
    285
    Допаѓања:
    172
    ПОПУЛАРЕН Е САЈТОВ секаде се зборува за сајтот .. дури и на фејсбук пишуваат на фемина си коментирам на новости.и кога ќе ги прашав што прават тие ми одговараа еве на фемина сум остај ме сега и се зачленив да видам како е што е и многу сум среќна што се зачленив :*
     
    На OrdinaryGirl му/ѝ се допаѓа ова.