1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како дознавте за форумов?

Дискусија во 'За форумот' започната од OrdinaryGirl, 15 ноември 2010.

  1. gami

    gami Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 ноември 2010
    Пораки:
    628
    Допаѓања:
    126
    Случајно барав нешто на google и ми се отвори дека тоа што го барам го има на фемина. Разгледав прочитав и ми се допадна, сакав да се зачленам на форумот, но не ми успеа тогаш, незнам зошто. Потоа го посетував сајтот за да поиграм да прочитам нешто и еве пред речиси месец дена се обидов пак да се зачленам и успеав :D .
     
  2. nina-nina

    nina-nina Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 декември 2010
    Пораки:
    38
    Допаѓања:
    17
    За фемина-форумот,дознав случајно барајќи нешто на google,и само пофални зборови имам за сајтот!!!
     
  3. Alanna

    Alanna Популарен член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2010
    Пораки:
    1.120
    Допаѓања:
    482
    За форумов дознав нормално преку Femina.mk каде што видов дека има и форум каде што постојано влагав и ги читав мислењата на останатите,па по некое време решив и јас да си се регистрирам :)
     
  4. Squirrels

    Squirrels Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 октомври 2010
    Пораки:
    52
    Допаѓања:
    23
    Ја блокираја фемина на чколија, а форумот остана и така го дознав...почнав да ги читам мислењата и бидејќи ми требасе помош решив да се регистрирам и јас .... :D
     
  5. caroline.costa

    caroline.costa Популарен член

    Се зачлени на:
    29 октомври 2010
    Пораки:
    1.268
    Допаѓања:
    2.587
    За Фемина Форумот дознав преку другарка.. Таа ми кажа дека се зачленила и се пишувало коментари и имало мислења од други девојки.. Една недела ми зборуваше за Фемина и вилам ајде и јас да се зачленам... На почетокот не бев многу активна пошто не учам во мојот град а таму кај што учам нема нет... Но во последно време сум почесто .. И ќе бидам почесто макар ќе биде потешко :)
     
  6. happygirl

    happygirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    4.251
    Допаѓања:
    21.754
    Пол:
    Женски
    Летото додека работев, и немаше народ во салонот, чепкав по нет. Читав нешто на форумот и си велам зошто и јас да не се зачленам? И така почнав да се дружам со фемина и нејзините членки :)
     
  7. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Незнма ни јас. Најверојатно онака разгледувајки ја фемина
     
  8. Barbie-mwa

    Barbie-mwa Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    1.237
    Допаѓања:
    528
    Пол:
    Женски
    Ја пронајдов страната преку фб, ја имаа лајкнато некои пријатели и почнав секој ден да си читам хороскоп и новини, а потоа видов дека има и форум и веднаш се зачленив. Мислам дека ми требаше совет за нешто па така почнав да ве читкам и веќе една година сум си постојано активна. :)
     
  9. Leea...22

    Leea...22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 јануари 2011
    Пораки:
    71
    Допаѓања:
    110
    Зачлента е една колешка од факултет,можеби ќе се препознае која е,таа ми ја кажа,јас подолго време ве следев па одлучив да се зачленам....и сега ми е супер!!!!! :!:
     
  10. Monna.Monna

    Monna.Monna Популарен член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2010
    Пораки:
    3.562
    Допаѓања:
    7.990
    Пол:
    Женски
    Една другарка ми објави на фејсбук профилот линк од фемина за хороскоп ама тоа беше одамна.После кога ќе ми беше досадно си отварав така на фемина си читав разни работи.Сега во ноември видов од страна форум и викам дај да видам што е ова.И видов и тука е интересно и си се зачленив :D
     
  11. ANITA5

    ANITA5 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 септември 2010
    Пораки:
    102
    Допаѓања:
    13
    за сајтот дознав од една другарка и многу ми се допага :)
     
  12. lolyta777

    lolyta777 Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2011
    Пораки:
    2.337
    Допаѓања:
    6.899
    Пол:
    Женски
    дознав на f.b.
     
  13. gossip-girl

    gossip-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 ноември 2010
    Пораки:
    351
    Допаѓања:
    218
    Од една другарка, почнав да го разгледувам форумов, за се и сешто барав овде.
    После некое време се зачленив и сега сум дел од него :D
     
    На J.Ivanoska му/ѝ се допаѓа ова.
  14. white.kitten

    white.kitten Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2011
    Пораки:
    207
    Допаѓања:
    76
    Дознав од Блу :D:D
     
    На x.Daisy.x и blueeparadise им се допаѓа ова.
  15. J.Ivanoska

    J.Ivanoska Популарен член

    Се зачлени на:
    1 февруари 2011
    Пораки:
    475
    Допаѓања:
    1.688
    Пол:
    Женски
    Исто [​IMG]
     
  16. SweetCandy

    SweetCandy Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2011
    Пораки:
    59
    Допаѓања:
    20
    За форумов дознав уште кога бев 4 год.средно од една другарка.И си го разгледував подолго време,и еве решив пред некое време да се зачленам. :up: за форумов :)
     
  17. kankus

    kankus Популарен член

    Се зачлени на:
    31 декември 2010
    Пораки:
    1.472
    Допаѓања:
    870
    сосема случајно :lol: од фб :D
     
  18. lily-prune

    lily-prune Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јануари 2011
    Пораки:
    545
    Допаѓања:
    155
    сосема случајно пребарував нешто на интернет кога ми излезе форумот кој потоа редовно го разлистував иако не бев зачленета за подоцна да решам и јас да бидам дел од него
     
  19. Strumfeta93

    Strumfeta93 Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.191
    Допаѓања:
    3.856
    Е како беше де :?: ... Епа редовно си ја посетував Фемина и така гледам горе Убавина и мода, љубов и секс, здравје, забава, новости... иииии на крај гледам форум.. (не ми се смејте) wtf значи форум? Првпат го сретнав овој поим на фемина :$ .Значи се што ми е непознато чепкам до бескрај. Клик форум гледам кафе муабети, мода, љубов, секс... тананан се прочепкав и по извесно време, ајде се зачленив :wasntme:
     
  20. firequeenn

    firequeenn Популарен член

    Се зачлени на:
    15 декември 2010
    Пораки:
    2.019
    Допаѓања:
    5.942
    преку гугл барав за сјај за уста и видов пишуваше нешто поврзано со фемина..отворив и од тогаш редовно ја посетувам , читам низ статиите ( понекогаш и коментирам ако ми е погодена темата ) ...
    кога читав мислења од некои членови на форумов добив желба и инспирација и јас да се регистрирам со цел моето искуство да го пренесам на некој, да научам повеќе и др :)
    ова беше како одговарање пред табла!! :D :D :D