Како до враќање на старото тело?

Дискусија во 'Канта' започната од Tiniiic, 14 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tiniiic

  Tiniiic Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  96
  Пол:
  Женски
  Девојки сакам да ве прашам дали можам да си го вратам назад газот и телото? Си бев јас таман ,имав и газ и нозете и се и одеднаш почнав многу малку да јадам незнам ни самата зашто и го навикнав организмот така и сега јадам 1-2 пати на ден и многу ослабев многу немам веќе ни газ па ни стомак и нозете ко стапчиња ми се. Ако јадам повеќе ке можам ли да си го повратам старото тело назад што мислите?
  Се плашам само да не ми се појават стрии од нагло здебелување ако почнам пак да јадам многу, бидејќи ми искочија веќе од нагло ослабување :/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.