Како до него ?

Дискусија во 'Канта' започната од Tara12, 28 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tara12

  Tara12 Нов член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  0
  Имам помала од мене другарка. Таа сака еден од 8 одд(осмолетка) , а сега таа е 7 . Но исто така сака и еден од нејзина генерација. А тој што е од 8 одд. има девојка. Таа не е регистрирана на фемина, ама сега е до мене и бара помош вие што мислите ?
   
 2. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  390  Како може да сака двајца? Друго, уште е мала, за три години нека ми се јави. Хелоу, уште од 12 ќе брка дечковци??!
  И што значи сака? Ѝ се свиѓаат или сака што побргу да си фати дечко?
  Извини за ова, но нека погледа реално.
  Уште едно, има многу теми, нема потррба од нови секој ден. :)
   
 3. Tara12

  Tara12 Нов член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  0
  ама ги свиѓаа
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.