1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како до поголеми гради?

Дискусија во 'Канта' започната од mirindaa, 28 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mirindaa

  mirindaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2012
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  25
  Девојки ве молам за совети и предлози! :) сакам поголеми гради а незнам како да дојдам до тоа :worried: другарка ми има огромни,на иста возраст сме а јас имам помали од нејзе.....Помош?
   
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.902
  Пол:
  Женски
 3. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  19.636
  Допаѓања:
  170.407
  Пол:
  Женски
  Веќе постои ваква тема во категоријата Тело.
  telo/kako-do-pogolemi-gradi-t659/

  Бидејќи прашањето не претставува здравствен проблем, прашањата може да ги поставувате во соодветната тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.