1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како до поголеми гради

Дискусија во 'Канта' започната од bebushka52, 13 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bebushka52

  bebushka52 Активен член

  Се зачлени на:
  13 април 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  хелоу имам средни гради односно мали моите другарки имаат многу поголеми па сакам и јас да имам поголеми знаете ли некој совет како да ги зголемам барем малку па може да разговараме
   
 2. Bella11

  Bella11 Активен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  26
  Хахах пуста желба :D (.)(.) + 200 евра= ( . ) ( . ) :rofl: се шалам :D Кога си дома соблачај го прслукот и исто така спиј без прслук можеби ке има резултат :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.