1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како до поголеми гради?

Дискусија во 'Тело' започната од Deni-f, 19 јануари 2010.

  1. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    кај мене претежно имаат многу мали гради, на моја возраст мајка ми немала ич, и вели дека моите се големи за тоа што биле нејзините(а јас немам нешо големи) имам да пополнам убаво скромно деколте и да си наполни некој една рака :lol:
    иначе за соја прв пат слушам а имам другарка која се храни исклучиво така па има помали од моите а подебела е. мајка ми сега има големи убави гради иако е 56 години, но вели дека сега и порасналем, како млада и откако престанала да дои имала мали, така да не се знае никогаш. Јас во фамилија од сите има најголеми дури и од братучетките кои имаат по две деца, но искрено иако не се така големи ми пречат кога спијам на стомак
     
  2. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Абе какви сои какви глупости, купете си пуш ап и готово, обавезно имате поголеми гради за 2 броја најмалку, особено што хи има оние пуш апите на пазарче, не да се полни, ко селикони да си стаила :rofl:
     
    На Cloee му/ѝ се допаѓа ова.
  3. zverka

    zverka Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 февруари 2010
    Пораки:
    274
    Допаѓања:
    31
    тие што имаат мали сакаат поголеми, тие со поголемите пак обратно .... Јас имам да ги наречам средни ни даска ни пак како на крава :D и сум си задоволна летно време си се шеткам без градник на блуска со деколте и се осекам пријатно 8) а како до поголеми гради мислам дека не постои ништо друго освен естетска хирушка интервенција :?: :tmi: а пак мене многу ми е секси и девојка со мали гради а пак облечена во деколте баш е хот :P
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. LilMissBossy

    LilMissBossy Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 март 2010
    Пораки:
    517
    Допаѓања:
    203
    zlatna sredinaa :D :D mn golemi gradi znaat da bidat problem... :worried: imam nekolku drugarki so gOOlemi gradi i celiot stav na teloto im e podgrbaven poradi tezinata :worried: a isto taka se rastegnuva kozata i se pojavuvaat strii :x a toa ne e ich privlechno neli? :)
     
  5. anastasija19

    anastasija19 Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    245
    Допаѓања:
    51
    хаххахаха е ме насмеа навистина видов девојка гради фуф да се онесвестиш :D ама стриите :?: ;( грозно
     
  6. lavce

    lavce Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2009
    Пораки:
    158
    Допаѓања:
    36
    Јас сакам барем малку да ми беа поголеми :P
     
    На endlesslove и iren4ence им се допаѓа ова.
  7. anetaa

    anetaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 мај 2010
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    1
    ne ti trebaat golemi gradi i toa ne treba da ni bide kompleks ova vazi za sekoja devojka
     
  8. glammur

    glammur Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 април 2010
    Пораки:
    179
    Допаѓања:
    20
    Јас за мојата возраст имам таман гради, а плус со push up се стегаат .. уф мерак. :lol:
    Инаку имам една другарка од осмо одделение има огромни гради, поголеми од на мајка ми (ама не дека преувеличувам) и имаа стрии и навистина гадно изгледа, а вака од далеку да ја видиш да си посакаш гради како нејзините ама навистина неубаво изгледа.
     
  9. andromaha

    andromaha Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 мај 2010
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    6
    И мене ме мачи истиот проблем, највеќе се нервирам кога ќе дојде лето и кога треба да се облече бикини. ;(
     
    На endlesslove му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Gargamel

    Gargamel Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 мај 2010
    Пораки:
    413
    Допаѓања:
    129
    И јас имам многу мали, за 2 месецам 16 ке пунам а уште ми се мали.... :?:
     
  11. EmCeee

    EmCeee Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 март 2010
    Пораки:
    26
    Допаѓања:
    4
    Ah bre devojki jas mislam deka nema potreba tolku da se kompлeksirate za gradite zs jas bev takva ko pomala mnogu mi bea problem no veke ne.I jas imav edno vreme pogolemi gradi ama imav i mnogu poveke kg i togas si gi sakav ama pa kg ne gi sakav i sega si oslabiv i svativ deka povise sakam da imam pomali gradi i pomalku kg od kolku pogolemi gradi i povise kg sega si sum toooop.Bez nervozi pozzdravce :)
     
  12. Dragonfly

    Dragonfly Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јуни 2010
    Пораки:
    20
    Допаѓања:
    298
    Ima li nekakvi sansi?

    Problemov ce zvuci izliteno ama toa e: imam mn. mali gradi. Znam deka treba da bidam zadovolna i da se prifatam sebesi
    takva kakva sto sum ama nekogas sum stvarno ocajna. :(
    E sega sakam da ve prasam do koga vi rastele gradi?
    Od mojata familija nikoj nema tolku mali gradi pa jas si se nadevam deka i mene ce mi porasnat za nekoe vreme, a imam skoro 18. Imam li nekakvi sansi ?
     
    На Sunnny и Cloee им се допаѓа ова.
  13. moni-suzuki

    moni-suzuki Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0



    jas licno ne sakam golemi gradi,.,.,.,.bolje se pomali,..,,.a i ako sportuvas ako imas golemi gradi ke ti smetaat vo sportuvanjeto neli,.......
     
  14. seksi

    seksi Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 декември 2009
    Пораки:
    377
    Допаѓања:
    113
    Има шанси има, без гајле. Ни јас до вчера што се вика немав баш гради, онака вистински хихи,ниту пак сега, баш сега нешто ми проработеа хормоните, имам промени мали. Така да не очајувај. И уживај и така, сите сме убави на некој начин. Без гајле.
     
  15. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    семки од лен :rofl: го зголемуваат естрогенот, така имам слушнато и растат гради
     
    На Cloee му/ѝ се допаѓа ова.
  16. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    ^^^лененото семе може им дава причина за раст на градите, ама има да скиснете во ВЦ. ;) Го даваат против запек колку што јас знам :^)
    Инаку, на темава, не ми требаат поголеми гради, имам, повеќе од доволно, и се си мислам дека е наследно :?:
     
    На Cloee му/ѝ се допаѓа ова.
  17. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    не е секогаш... баба ми има огромниии балони, мајка ми орвеви ја 75-80 хехехе море и запек и се само нека пораснат барем едно бројче :rofl:
     
    На Alesii и Cloee им се допаѓа ова.
  18. TilaTequila

    TilaTequila Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 јуни 2010
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    6
    Да и јас имам слушнато за ленот како поттикнувач на естрогенот и помошно средство за растот на нашите гради , но истото сум го слушнала и за бозата ! Ке пробаме па ке видиме :)
     
    На Cloee му/ѝ се допаѓа ова.
  19. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    646
    абе дечки барајте мали не големи...или ќе ви ги дадам мојте и носете си ги :D ЈАС САКАМ МАЛИИИИИИИ!!!!
     
    На Cloee му/ѝ се допаѓа ова.
  20. Bonny95

    Bonny95 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2010
    Пораки:
    46
    Допаѓања:
    15
    Како до природно зголемување на градите ?!

    Сум слушнала дека некои грицки како што се смоките и сојата помагаат при зголемување на градите :lol: дали тоа е вистина и ако знаете за други интересни јадења кои помагаат наведете ги :$