Како до поголеми гради?

Дискусија во 'Тело' започната од Deni-f, 19 јануари 2010.

 1. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  566
  кај мене претежно имаат многу мали гради, на моја возраст мајка ми немала ич, и вели дека моите се големи за тоа што биле нејзините(а јас немам нешо големи) имам да пополнам убаво скромно деколте и да си наполни некој една рака :lol:
  иначе за соја прв пат слушам а имам другарка која се храни исклучиво така па има помали од моите а подебела е. мајка ми сега има големи убави гради иако е 56 години, но вели дека сега и порасналем, како млада и откако престанала да дои имала мали, така да не се знае никогаш. Јас во фамилија од сите има најголеми дури и од братучетките кои имаат по две деца, но искрено иако не се така големи ми пречат кога спијам на стомак
   
 2. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  85
  Абе какви сои какви глупости, купете си пуш ап и готово, обавезно имате поголеми гради за 2 броја најмалку, особено што хи има оние пуш апите на пазарче, не да се полни, ко селикони да си стаила :rofl:
   
  На Cloee му/ѝ се допаѓа ова.
 3. zverka

  zverka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  29
  тие што имаат мали сакаат поголеми, тие со поголемите пак обратно .... Јас имам да ги наречам средни ни даска ни пак како на крава :D и сум си задоволна летно време си се шеткам без градник на блуска со деколте и се осекам пријатно 8) а како до поголеми гради мислам дека не постои ништо друго освен естетска хирушка интервенција :?: :tmi: а пак мене многу ми е секси и девојка со мали гради а пак облечена во деколте баш е хот :P
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LilMissBossy

  LilMissBossy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2010
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  200
  zlatna sredinaa :D :D mn golemi gradi znaat da bidat problem... :worried: imam nekolku drugarki so gOOlemi gradi i celiot stav na teloto im e podgrbaven poradi tezinata :worried: a isto taka se rastegnuva kozata i se pojavuvaat strii :x a toa ne e ich privlechno neli? :)
   
 5. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  46
  хаххахаха е ме насмеа навистина видов девојка гради фуф да се онесвестиш :D ама стриите :?: ;( грозно
   
 6. lavce

  lavce Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  36
  Јас сакам барем малку да ми беа поголеми :P
   
  На endlesslove и iren4ence им се допаѓа ова.
 7. anetaa

  anetaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  ne ti trebaat golemi gradi i toa ne treba da ni bide kompleks ova vazi za sekoja devojka
   
 8. glammur

  glammur Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2010
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  20
  Јас за мојата возраст имам таман гради, а плус со push up се стегаат .. уф мерак. :lol:
  Инаку имам една другарка од осмо одделение има огромни гради, поголеми од на мајка ми (ама не дека преувеличувам) и имаа стрии и навистина гадно изгледа, а вака од далеку да ја видиш да си посакаш гради како нејзините ама навистина неубаво изгледа.
   
 9. andromaha

  andromaha Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2010
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  5
  И мене ме мачи истиот проблем, највеќе се нервирам кога ќе дојде лето и кога треба да се облече бикини. ;(
   
  На endlesslove му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Gargamel

  Gargamel Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2010
  Пораки:
  413
  Допаѓања:
  129
  И јас имам многу мали, за 2 месецам 16 ке пунам а уште ми се мали.... :?:
   
 11. EmCeee

  EmCeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2010
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  4
  Ah bre devojki jas mislam deka nema potreba tolku da se kompлeksirate za gradite zs jas bev takva ko pomala mnogu mi bea problem no veke ne.I jas imav edno vreme pogolemi gradi ama imav i mnogu poveke kg i togas si gi sakav ama pa kg ne gi sakav i sega si oslabiv i svativ deka povise sakam da imam pomali gradi i pomalku kg od kolku pogolemi gradi i povise kg sega si sum toooop.Bez nervozi pozzdravce :)
   
 12. Dragonfly

  Dragonfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  298
  Ima li nekakvi sansi?

  Problemov ce zvuci izliteno ama toa e: imam mn. mali gradi. Znam deka treba da bidam zadovolna i da se prifatam sebesi
  takva kakva sto sum ama nekogas sum stvarno ocajna. :(
  E sega sakam da ve prasam do koga vi rastele gradi?
  Od mojata familija nikoj nema tolku mali gradi pa jas si se nadevam deka i mene ce mi porasnat za nekoe vreme, a imam skoro 18. Imam li nekakvi sansi ?
   
  На Sunnny и Cloee им се допаѓа ова.
 13. moni-suzuki

  moni-suzuki Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0  jas licno ne sakam golemi gradi,.,.,.,.bolje se pomali,..,,.a i ako sportuvas ako imas golemi gradi ke ti smetaat vo sportuvanjeto neli,.......
   
 14. seksi

  seksi Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  108
  Има шанси има, без гајле. Ни јас до вчера што се вика немав баш гради, онака вистински хихи,ниту пак сега, баш сега нешто ми проработеа хормоните, имам промени мали. Така да не очајувај. И уживај и така, сите сме убави на некој начин. Без гајле.
   
 15. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.186
  Допаѓања:
  40.582
  семки од лен :rofl: го зголемуваат естрогенот, така имам слушнато и растат гради
   
  На Cloee му/ѝ се допаѓа ова.
 16. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  ^^^лененото семе може им дава причина за раст на градите, ама има да скиснете во ВЦ. ;) Го даваат против запек колку што јас знам :^)
  Инаку, на темава, не ми требаат поголеми гради, имам, повеќе од доволно, и се си мислам дека е наследно :?:
   
  На Cloee му/ѝ се допаѓа ова.
 17. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.186
  Допаѓања:
  40.582
  не е секогаш... баба ми има огромниии балони, мајка ми орвеви ја 75-80 хехехе море и запек и се само нека пораснат барем едно бројче :rofl:
   
  На Alesii и Cloee им се допаѓа ова.
 18. TilaTequila

  TilaTequila Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  4
  Да и јас имам слушнато за ленот како поттикнувач на естрогенот и помошно средство за растот на нашите гради , но истото сум го слушнала и за бозата ! Ке пробаме па ке видиме :)
   
  На Cloee му/ѝ се допаѓа ова.
 19. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  626
  абе дечки барајте мали не големи...или ќе ви ги дадам мојте и носете си ги :D ЈАС САКАМ МАЛИИИИИИИ!!!!
   
  На Cloee му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Bonny95

  Bonny95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  15
  Како до природно зголемување на градите ?!

  Сум слушнала дека некои грицки како што се смоките и сојата помагаат при зголемување на градите :lol: дали тоа е вистина и ако знаете за други интересни јадења кои помагаат наведете ги :$