Како до поголеми гради?

Дискусија во 'Тело' започната од Deni-f, 19 јануари 2010.

 1. (Lord)

  (Lord) Активен член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  88
  Пол:
  Машки
  https://forum.femina.mk/members/kimberly11.105423/
  Сакаше да ти каже дека поубави се мали брадавици од големи евети одговор од машка страна а ако ти сакаш да изгледаш понападно со големи брадавици тоа е друго решение е само се знае истегнување да не објаснувам како мислам ќе сватиш.....
   
  На Astrum.Obtutus и GirlVolley им се допаѓа ова.
 2. martiiinna

  martiiinna Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2016
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  2.410
  Пол:
  Женски
  Кога ќе го видам насловов на темава ме потсеќа на времето кога не' лажеа дека со смоки растеле градите :rofl:
   
  На angelce7, dahlia_desire, GirlVolley и 3 други им се допаѓа ова.