Како до помал струк?

Дискусија во 'Фитнес' започната од NightAir, 2 декември 2011.

 1. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.439
  Допаѓања:
  122
  Пол:
  Женски
  Каде да купам хулахоп?
   
 2. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.788
  Допаѓања:
  2.545
  Пол:
  Женски
  Во Jumbo имаш хулахоп баш вчера бев и ги видов само не видов која цена се :)
   
 3. stylishh

  stylishh Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2011
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  613
  Пол:
  Женски
  јас вртев со хулахоп,има ефект,само немав вртено одпоодамна и малце тешко ми одеше работата :lol: го земав 200 денари
   
 4. Nastjaaa4

  Nastjaaa4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  75
  а девојки да не сте слушнале како делува RELAX & TONE на струк?
   
 5. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.023
  Женски дајте бе видео ако знаете, со хулахоп како се вртеше,имам заборавено и еве пробувам уште одамна,ама неможам и неможам да вртам :@
   
 6. Cynthia

  Cynthia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  616
  Допаѓања:
  2.366
  Пол:
  Женски

  http://www.youtube.com/watch?v=EdJgTx0iFeE

  Се надевам дека ќе ти биде од полза.. Мене ми помогна :)
  И кога ќе влезеш во форма, ова е многу интересно :D
  Најмерачки вртам хула хуп на ова видео..
  http://www.youtube.com/watch?v=5BaHiysr ... re=related
   
  На CIA му/ѝ се допаѓа ова.
 7. The.Pink.Angel

  The.Pink.Angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  131
  и за колку време има ефект од вртењето хулахоп јас вртев нон стоп 1 недела и ми направи сино име болеше неможев да вртам и го оставив сега вежбам и на диета сум а да сакав да прашам дали овие вежби се за слабеење на нозете или само за затегнување ? :) http://www.youtube.com/watch?v=sjcfS3Ot_MA
   
 8. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.891
  со вртење хулахоп