Како до послаби прсти на рацете?

Дискусија во 'Канта' започната од laryla, 21 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. laryla

  laryla Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  231
  Допаѓања:
  226
  Дали некој може да ми препорача некои вежби за прстите на раката и воедно дланката?

  Фала однапред. :)
   
 2. Ketrin.Moon

  Ketrin.Moon Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2013
  Пораки:
  770
  Допаѓања:
  7.168
  Пол:
  Женски
  јас искрено за такви вежби немам слушнато
  знам дека ако ослабеш и секако прстите ќе ти ослабат и плус ефектот со подолги нокти секогаш функционира
  ама ајде др феминки можеби знаат :)
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Темата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.