1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како до поцврсти нокти ?

Дискусија во 'Канта' започната од yxe21, 26 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. yxe21

  yxe21 Активен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  11
  Девојки како да ги зацврстам ноктите, многу ми се кршат и меки ми се :( Помош ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.963
  Допаѓања:
  55.114
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.