Како до рамен стомак?

Дискусија во 'Фитнес' започната од CutieDoll, 9 јули 2010.

 1. Regina.Phalange

  Regina.Phalange Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  636
  Пол:
  Женски
  Има видеа каде дава идеи, совети ама целосен план не.
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Diadiablo

  Diadiablo Нов член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
 3. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.288
  Допаѓања:
  3.499
  Пол:
  Женски
  Направи профил за ова да го кажеш? Очаен си.
   
 4. Diadiablo

  Diadiablo Нов член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  se pronajde :)))))))
   
 5. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  4.288
  Допаѓања:
  3.499
  Пол:
  Женски
  Имам рамен стомак сега не грижи се ;) Ти штом викаш никако очигледно немаш :)
   
 6. Diadiablo

  Diadiablo Нов член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  pa nikako sekoj bozij den pivo lokam
   
  На Waverly Raven му/ѝ се допаѓа ова.
 7. capricorn7

  capricorn7 Нов член

  Се зачлени на:
  Петок
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки,значи јас немам проблем со килажата. Слаба сум,но цел живот имам проблем со стомакот. Секогаш ми е голем,секојдневно се соочувам со надуеност,што и да јадам и пијам безразлика дали е здраво или нездраво мене ми се прави огромен. Но проблемот е што и кога не ми е надуен ми е поголем од тоа што би требало да биде. Дали некој друг се соочува со ваков проблем? Дали имате некој совет за мене? Фала ви многу.
   
  На Regina.Phalange му/ѝ се допаѓа ова.
 8. monibejbi

  monibejbi Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2010
  Пораки:
  1.179
  Допаѓања:
  1.353
  И јас имам проблем со стомакот, мислам друго се можам да затегнам, почнав да правам ативно вежби 2 месеци, али стомакот неможам ,за јадење си јадам се али не пртерувам количински, две три кришки леб.
  Тешко се средува.
   
 9. Ahoy

  Ahoy Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  1.455
  Допаѓања:
  4.839
  Пол:
  Машки
  Не знаев каде да го поставам прашањево, ама ајде тука.

  Дали некој користи справа за затегнување и оформување на стомачните мускули, 6 pack ems? Дали има некакви ризици? На ова мислам: received_296413031735774.jpeg