1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како до свој бизнис?

Дискусија во 'Канта' започната од yolili, 9 јуни 2023.

 1. yolili

  yolili Активен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2021
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво. Не ја видов никаде темава па сакав да поразговараме малку за ова. Дали се исплати да започнеш нешто сам, дали некој има искуство, колку е тоа уствари возможно и што се треба да се направи, кои се првите чекори и слично?
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.363
  Допаѓања:
  77.725
  Пол:
  Женски
  Има неколку вакви теми на форумов. Горе на знакот за пребарување, лево, пиши сопствен бизнис и ќе најдеш теми и мислења.